Бойовий лук фавонія в genshin impact: як отримати і кому підходить?

45

Бойовий лук фавония в genshin impact є стандартним ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ спорядженням мондштадских лицарів і може стати відмінним предметом для лучника в загоні. Підходить він досить великій кількості персонажів, так що знайти власника буде легко. Кому і чому його варто віддати?

Як отримати бойовий лук фавонія в genshin impact

Отримати бойовий лук фавонія можна вибиванням з молитви. Зброя звичайна, доступна у всіх банерах одночасно, а в збройовому на серію фавонія іноді буває підвищений шанс.

Додатковий спосіб отримання-виконання групи завдань архонтів ” пролог. Глава iii. Пісня про драконячу свободу”»

Характеристики бойового лука фавонія в genshin impact

тип : стрілецьке

рідкість : ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️

базова атака : 41-454

додаткова характеристика : відновлення енергії 13,3-61,3%

пасивний ефект : дружній бриз. Критичні атаки мають 60-100% шанс створити елементальні частинки, що відновлюють 6 одиниць енергії, виникає раз в 12-6 секунд.

скріншот з сайту https://genshin-impact.fandom.com/ru/wiki/genshin_impact_вики

Для пробудження зброї потрібні дублікати в кількості 4 штук.

Кому підходить бойовий лук фавонія в genshin impact

У лука фавонія досить скромна базова атака, а значить, його краще віддати персонажу-саппорту, якому не потрібно шкоди, або реактору. Третій тип власника-сап-дд, який спочатку володіє високою атакою або втратою, що дозволить компенсувати недолік стата. До того ж у цієї зброї величезне відновлення енергії, яке дозволить ультувати набагато частіше і буде дуже корисним для персонажів підтримки.

  • діона-вона лікує від свого максимального здоров’я, тому атака їй не потрібно, а відновлення енергії – навпаки. Для неї лук стане відмінним вибором через можливість використовувати вибух стихій по відкату.
  • ембер – якщо вона на позиції реактора, то такий лук дозволить їй безперервно поливати ворогів градом вогненних стріл від вибуху стихій. Шкоди в цьому випадку не потрібно так сильно.
  • венті-лук підійде йому, якщо він реактор. Закликається очей бурі завдасть величезну кількість шкоди при поглинанні елементів, а значить герою необхідно, щоб він викликався якомога частіше. Витрати енергії на ульт всього 60 і з цим луком вона відновиться ще до кінця свого відкату, особливо з урахуванням однієї з здібностей самого венті.
  • фішль-хороший варіант для неї, щоб швидко відновлювати заряд вибуху стихій і тримати оза на полі бою якомога довше. До того ж вона здатна активувати пасивку лука постійно через високий шанс критичного удару, якщо вона сап-дд.
  • кудзе сара-високе відновлення енергії дозволить сарі частіше баффати весь загін від її вибуху стихій, а наявність електро резонансу і високий шанс криту дозволить отримувати ще більше частинок.
  • тарталья – для нього може бути варіантом, якщо він використовується як гідро сап-дд або реактор, від якого потрібно тільки ульта або зняття міток відливу з заряджених пострілів. У такому випадку йому не потрібна висока атака.
  • гань юй – у неї величезний шкоди як заряджених атак, так і з ульти, а значить, можна пожертвувати для неї деякою кількістю атаки. Якщо гань юй знаходиться на позиції сап-дд або реактора, то відновлення енергії потрібно їй для використання вибуху стихій по відкату.

Як грати з бойовим луком фавонія

Досить просто екіпірувати і чекати, коли ульта буде готова через відновилася енергії. Перемикаючись на власника зброї, варто дати кілька звичайних атак, щоб постаратися активувати пасивку, найпростіше зробити це сап-дд начебто гань юй або фішль. При створенні елементальної частинки з’являється невелика сфера, що поглинається персонажем, тому легко зрозуміти, що бонус отриманий.