Final fantasy 14 переживає найвищий рівень завантаженості серверів в історії з запуском endwalker

26

Довгоочікуване розширення endwalker для final fantasy 14 нарешті запущено. На жаль, це призвело до того, що багатьом гравцям довелося довго чекати в черзі, щоб потрапити в гру. Square enix визнала проблему і повідомила шанувальникам, що працює над усуненням незручностей. В окремому повідомленні продюсер і директор наокі йосіда детально розповів про проблему.

ранній доступ для endwalker, який почався нещодавно, був доступний надзвичайно величезній кількості гравців, що викликає велику кількість одночасних підключень, з якими ми коли-небудь стикалися в історії ffxiv. Ми приносимо вибачення тисячам людей, які очікують входу в гру, за заподіяні незручності, оскільки максимальна кількість входів було досягнуто для кожного світу.

Для боротьби з цим есіда пояснив, що розробники “скоригували кількість персонажів, яким дозволено одночасно переміщатися між зонами, обмежили миттєву навантаження на мережу і внесли інші корективи”. Він також попередив, що їм, можливо, доведеться ще більше обмежити кількість гравців, що переміщаються одночасно, оскільки “визначити навантаження на мережу для одночасного переміщення по зонах надзвичайно складно”.