Vinchester вийшов у півфінал турніру king of the desert 4. Вирішальні ігри вже цими вихідними

32

King of the desert складається з декількох етапів. Огляд перших стадій у нас вже був, тому цього разу поговоримо тільки про групову стадію і плей-офф.

Груповий етап

Ігри в групах проходили за швейцарською системою. Для того, щоб пройти далі, гравцеві потрібно було виграти два матчі. Vinchester свій шлях у групі в почав з поразки від дуже сильного норвежця thembl, але потім зумів здобути дві валідольні перемоги над такими гравцями, як турок kasva і канадець hera. І якщо kasva це в цілому був більш-менш прохідний суперник, то hera був вже фаворитом.

Що стосується групи а, то тут головною сенсацією, напевно, можна назвати виліт daut’а. Гравець з сербії не пройшов в плей-офф, поступившись у вирішальному матчі фіну villese.

Але в цілому обидві групи вийшли досить “щільними” і якісь шанси пройти далі в них були у всіх. Той же thembl обіграв вінчестера, який в підсумку дістався аж до півфіналу, але потім не впорався з theviper’ом і sitaux. Канадець slam, який посів останнє місце в групі а, лише з мінімальним рахунком поступився villese, який згодом благополучно вийшов у плей-офф.

Плей-офф

Топ-1 групи а liereyy легко розібрав топ-4 групи в в особі sitaux. Мабуть, результат в цілому очікуваний, хоча щоб настільки розгромний рахунок…

Vinchester і the viper також не зазнали серйозних проблем у чвертьфіналі. А ось в останньому матчі ro8 був дійсно напружений бій, за підсумками якого в півфінал пройшов jordan_aoe.

Півфінальні ігри пройдуть 11 грудня. Матч за 3-е місце і фінал будуть зіграні 12 грудня. Початок ефірів о 18: 00.

Розподіл призових місць та:

  • 1 місце: tbd– 20 000 $
  • 2 місце: tbd– 10 000 $
  • 3 місце: tbd– 6 000 $
  • 4 місце: tbd– 5 000 $
  • 5-8 місце: yo, sitaux, villese, tatoh– 2 500 $
  • 9-12 місце: daut, nicov, thembl, hera– 1 750 $
  • 13-16 місце: slam, dogao, accm, kasva– 1 250 $

Принагідно нагадаємо, що на нашій турнірній платформі також проводяться заходи по age of empires ii: