Vivo показала особливості нової прошивки origin os ocean [відео]

40

Незабаром після анонсу програмної оболонки origin os ocean компанія продемонструвала деякі її особливості у форматі відеоролика. Акцент при створенні оновленої прошивки був зроблений на дизайні і зручності інтерфейсу для кращої взаємодії з користувачем.

Робота origin os ocean показана на прикладі неназваного смартфона з плоскими гранями. Інтерфейс домашнього екрану другої версії прошивки серйозно змінений-він став яскравіше і простіше в навігації, а також обзавівся новими можливостями кастомізації. Ролик демонструє функцію розблокування екрану за допомогою графічного ключа, розширювані іконки, а також оновлене оформлення різних перемикачів, годинників і плеєра.

Хоча origin os ocean буде представлена тільки в четвер, 9 грудня, випробувати новий користувальницький інтерфейс власники деяких фірмових смартфонів можуть вже зараз. Список підтримуваних моделей включає vivo x70, x70 pro, x70 pro+, x60 pro+, x60t pro+, x60 pro, x60 (версія з вигнутим екраном), s10, s10 pro і s9, а також iqoo 8 pro, iqoo 8 і iqoo 7.