Представлений новий геймплейний трейлер star wars: hunters

35

Новий геймплейний трейлер star wars: hunters був продемонстрований сьогодні zynga, inc. І lucasfilm games. Цей трейлер демонструє деякі особливості геймплея, знайдені в майбутній змагальній грі. Гра увійшла в м’який запуск в google play для пристроїв android на деяких ринках і буде доступна в м’якому запуску в app store на початку наступного року.

Трейлер демонструє вибір конкурентних арен і різноманітний список мисливців, які борються за славу в ігровому спортивному комплексі vespaara. Трейлер приділяє особливу увагу унікальному стилю бою кожного окремого бійця.

Бернард кім, президент видавництва zynga, сказав наступне в прес-релізі:

сьогоднішнє ігрове шоу дає гравцям перший погляд на мисливців в дії, демонструючи вісім динамічних персонажів, які будуть доступні при запуску. Наші команди в naturalmotion і boss alien раді, що фанати вступлять в сутичку і поборються за славу всієї галактики на арені в наступному році.

Дія star wars: hunters відбувається після падіння галактичної імперії. У грі гравці б’ються на арені, натхненні культовими місцями зоряних воєн, в командах по чотири людини. Гравці будуть змагатися в ролі відважних мисливців за головами, героїв повстання і ополченців полеглої імперії в екшн-грі, яка занурює гравців в динамічний і візуально приголомшливий конфлікт зоряних воєн.

Гра буде доступна для безкоштовного завантаження для користувачів nintendo switch, а також для користувачів android і ios в 2022 році.