Prophix: розумна зубна щітка з камерою

412

Якщо звичайна зубна щітка здасться Вам нудним і нецікавим, то радимо звернути увагу на нову розробку компанії Onvi. Винахід дозволяє краще стежити за станом порожнини рота, завдяки вбудованій камері. Хочете знати більше, тоді новину читайте далі.

Геніальні інженери з Onvi спеціалізуються на створенні технологій в області стоматології. І сьогодні вони пропонують унікальну зубну щітку Phoenix, яка оснащена камерою і передає всю “зняту” інформацію на смартфон з встановленим фірмовим додатком.

Пристрій не тільки передає дані в реальному часі, але і дозволяє робити знімки певних ділянок для подальшого перегляду / аналізу. Погодьтеся, дуже зручна функція. Адже тепер не обов’язково йти до зубного лікаря, щоб провести діагностику. Можна просто зняти ситуацію, а потім побачити проблемні місця на екрані смартфона.

Але це ще не все! Мобільний додаток відображає безліч корисної інформації про тиск на зуби під час чищення, про якість процедури і її тривалості. І якщо користувач буде занадто сильно тиснути на ясна, то зубна щітка автоматично зменшить інтенсивність обертання голівки. Круто?

Серед додаткових аксесуарів, які йдуть в комплекті з “Феніксом”, м’яка насадка для масажу, дзеркальце. Підключення до смартфону здійснюється через бездротову мережу Wi-Fi або протокол Bluetooth.

Замовити пристрій можна вже сьогодні. Його вартість становить 300 американських доларів. Але після початку роздрібних продажів ціна буде збільшена на 100$.