Режисер і сценарист “робокопа” возз’єдналися для роботи над шпигунським трилером “молодий грішник”

27

Творчий дует з режисера пола верховена і сценариста едварда ноймайера возз’єднався для роботи над новим шпигунським трилером, який отримав назву «молодий грішник».

Верховен, який співпрацював з ноймайером під час роботи над став класикою фантастичним бойовиком 1987 року “робокоп”, возз’єднався з колегою через 10 років, щоб зняти інший культовий науково-фантастичний фільм “зоряний десант”.

Зовсім недавно парочка оголосила про початок роботи над своїм новим трилером «молодий грішник», який, як припускає верховен, буде заснований на еротичних темах, використовуваних в таких трилерах, як «фатальний потяг» і в його власному фільмі 1992 року «основний інстинкт», в якому знялися майкл дуглас і шерон стоун. Передамо їм слово.

ноймайер: «молодий грішник ” – це політичний трилер, дія якого відбувається у вашингтоні, округ колумбія. Наша героїня-молодий співробітник, який працює на впливового сенатора, залучена в мережу міжнародних інтриг і небезпек, і, звичайно ж, буде трохи сексу. верховен: я впевнений, що ми з ноймайером в даний момент хочемо зробити з цим сценарієм, “молодий грішник«, буде новаторською версією таких фільмів, як» фатальний потяг «і» основний інстинкт”, і в ньому буде безліч нововведень. А ось всіляких цифрових елементів – якомога менше.