Поставки серверів в росію в iii кварталі 2021 року значно зросли

26

Компанія international data corporation (idc) підвела підсумки дослідження російського серверного ринку в третьому кварталі року, що минає. Повідомляється, що поставки обладнання зросли як у кількісному, так і в грошовому вираженні. Пояснюється це модернізацією і розширенням обчислювальних інфраструктур.

У період з липня по вересень включно в росію було відвантажено 40 119 серверів всіх типів на загальну суму $312,85 млн.поставки в натуральному обчисленні за рік підскочили на 17,9%. У грошовому вираженні зростання виявилося набагато менш істотним – тільки близько 0,6%. Провідним постачальником x86-серверів на російському ринку в третьому кварталі стала dell technologies. На другому місці розташовується hpe, а замикає трійку lenovo (за кількістю поставлених одиниць обладнання).

Джерело зображення: pixabay.com / colossuscloud

Квартальні відвантаження x86-серверів склали 99,8% в кількісному вираженні. У грошовому обчисленні таке обладнання показало результат в 97,2 %, що на 13% більше показника річної давності. Поставки risc-систем скоротилися як в кількісному, так і грошовому вираженні — на 38,6% і 82,2% відповідно в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

” у третьому кварталі ринок зберіг впевнений темп зростання, набраний у другому кварталі. У фінансовому секторі, а також сегментах електронної комерції і постачальників хмарних послуг продовжилися активні інвестиції в модернізацію і нарощування інфраструктури», — заявляють аналітики.

Новим авторам.

  • idc