Вийшла ios 15.2 release candidate з новим тарифом apple music

34

Сьогодні, 7 грудня, вийшла ios 15.2 release candidate . Фінальна передрелізна збірка анонсована для користувачів через 5 днів після ios 15.2 beta 4. Незважаючи на те, що реліз ще не відбувся, ми з вами вже приблизно можемо намітити всі зміни, які прийдуть в майбутню операційку. Apple, судячи з усього, не дуже-то поспішав з випуском ios. Що ж, з урахуванням косяків в релізних версіях, може бути так навіть краще. Нагадаю, встановити її можуть тільки учасники програми закритого бета-тестування і розробники.

Вийшла ios 15.2 release candidate. Що нового.

release candidate – це передфінальна тестова версія оновлення, яку зазвичай випускають безпосередньо перед релізом. Вона має схожий набір функцій, та й взагалі, мало чим відрізняється від готової версії ios.

Новий тариф в apple music

Новий тарифний план apple music. У росії недоступний.

В ios 15.2 release candidate apple нарешті додала новий тарифний план apple music, який чекали багато користувачів. Швидше за все в самому релізі нова фішка також буде присутній. Раніше на тему нової фічі стрімінгового сервісу писав автор appleinsider.ru іван кузнєцов . Колега докладно пояснив в чому його суть і розповів всі нюанси використання. Я ж тільки резюмую:

  • apple music voice передбачає тільки голосову взаємодію з сервісом.
  • вартість підписки voice plan складе 4,99 доларів сша на місяць.
  • voice plan можна тільки в 17 країнах (росія сюди не входить)

З іншого боку, у списку з 17 країн є ті держави, які не підтримують homepod. Для нас з вами це перша непряма ознака того, що фіча цілком ймовірно коли-небудь прийде і в росію. З іншого боку, фірмові колонки apple не підтримують і ніколи не підтримували російську мову, так що сильно спокушатися не варто.

Нові фішки imessage

В ios 15.2 imessage навчився розпізнавати порнографічні матеріали і приховувати їх від сторонніх. Незважаючи на купу скандалів, пов’язаних з новою функцією, мені здається, що варіантів її грамотного використання досить багато.

Нова функція ios дозволить приховати порнографію нм пристрої.

Тим більше, що за замовчуванням функція буде відключена. Якщо ж ви раптом захочете вберегти своє дитя від непотрібних матеріалів, включіть її самостійно через налаштування. Apple запевняє, що жоден файл далі вашого пристрою не піде, так що з конфіденційністю все в повному порядку.

Цифровий спадкоємець

Давайте будемо чесні, функція цифровий спадкоємець колись вже повинна була прийти на всі пристрої не тільки яблучної компанії, але і на android-девайси. За допомогою неї ви зможете самостійно додати будь-якого користувача, який зможе отримати дані про ваш обліковий запис після смерті.

Цифровий спадкоємець в ios 15.2

налаштувати цифровий спадкоємець зовсім нескладно. Ось коротка інструкція:

  • розблокувати iphone, перейти в налаштування.
  • далі тапнуть по своєму імені вгорі екрану.
  • перейти в пароль і безпеку, цифровий спадкоємець.

Як приховати email apple id

додаток пошта в ios 15.2 навчилося приховувати власну адресу. Суть нововведення в тому, що тепер ви без проблем можете згенерувати випадкову адресу для входу на конкретні сайти і додатки, не вказуючи свою основну поштову скриньку.

Функція приховати e-mail в ios 15.2

Реалізовано все досить просто. Apple створює для вас купу сторонніх e-mail адрес, а коли вам надсилають якесь повідомлення, просто пересилає його вам на мило. Зручно? дуже!

Хочеться купити все. Кращі товари з аліекспресс на всі випадки життя.

Змінилося і додаток apple tv. Тут з’явилася вкладка магазин, де ви можете подивитися всім платні фільми і серіали, які не входять в підписку apple tv+. На ipad круто прокачали навігацію. Тепер тут є окрема вкладка для більш зручної навігації по сервісу.

Попрацювали над функцією локатора невідомі речі. Раніше ми вже писали про стеження за допомогою airtag і розповідали, як новою міткою користуються хулігани. Так ось, тепер ви можете проконтролювати наявність геометки поруч з вами. Пам’ятайте-безпека понад усе.

З цієї ж причини не слід забувати, що перед установкою будь-якого оновлення важливо зробити резервну копію. З урахуванням того, які баги іноді зустрічаються в релізної версії, чекати дива не доводиться. Попереджаю відразу: резервна копія обов’язково.