Chrome швидко розряджає батарею ноутбуків

413

Компанія Microsoft провела незалежне тестування різних браузерів, встановлених на ноутбуках, з метою визначення найбільш “ненажерливих” програми. Результати виявилися досить несподіваними.

У “змаганні” брали участь кращі браузери 2016 року (найпопулярніші), серед яких Google Chrome, Firefox, Opera і Edge. Найгіршим в плані енергоспоживання виявився Хром. Він розрядив батарею за чотири години і дев’ятнадцять хвилин. За ним слідує Фаэрфокс, потім Опера (до речі, у новій версії цього браузера з’явився режим економії).

Самим довгограючим” браузером виявився Microsoft Edge. Він дозволив опрацювати лептопу майже сім з половиною годин. Ось відео даного експерименту:

Новий браузер Microsoft перевершив всі очікування і “переплюнув” Хром на 70%. Крім того, подібні результати надходили в статистичну службу Microsoft з комп’ютерів користувачів за допомогою служби збору інформації (телеметрії).

Яким чином проводилося тестування?

На всіх комп’ютерах запускався особливий сценарій, який автоматично відкривав вкладки, заходив на певні сайти, виконував прокручування, відтворення онлайн відео.

Можливо, дана новина змусить задуматися вітчизняних власників ноутбуків, які (згідно зі статистикою Li), віддають перевагу Chrome – понад 46%. А “економним” Edge користується близько 1% юзерів.