Поліція відмовилася від використання авто Tesla

401

Поліцейські міста Лос-Анджелес більше року тестували електромобіль Tesla. І ось днями пролунав вердикт правоохоронців: “Авто не зовсім підходить для даної роботи”. Модель “S” була забракована, але це не означає, що вона непридатна для їзди. У чому ж причина такого рішення – дізнайтеся з продовження новини.

Деяким читачам дана стаття може здатися нетематичних для IT блогу. Але, як на мене, Тесла – це продукт високих технологій, який поєднує в собі сучасне комп’ютерне управління і унікальні розробки кращих інженерів.

“Копи” з Міста Ангелів ще в квітні 2015 року отримали два електромобіля особливої конфігурації для виконання службових обов’язків. Але деякі моменти експлуатації їх не задовольнили.

Перший критерій, по якому авто не відповідає вимогам, це його висока вартість. Кожен такий автомобіль обійшовся департаменту майже в сто тисяч доларів. Для порівняння, Ford Explorer на бензиновому двигуні обходиться поліцейським в три рази дешевше.

Другий негативний фактор – недостатня кількість зарядних станцій та їх залежність від електроенергії, що може підвести під час стихійних лих (коли з електропостачанням можуть бути проблеми).

Остаточно рішення L. A. P. D.? Якщо в майбутньому мережа “заправок” буде більш розвиненою, а ціна придбання й обслуговування Tesla стане більш прийнятною (а це обов’язково станеться), тоді позиція щодо використання моделей “Тесли” може бути переглянута.

А як Ви ставитеся до подібних засобів пересування? Вважаєте, що майбутнє за електромобілями?