Tele2 і plintron готові наповнити росію безліччю віртуальних стільникових операторів

30

Оператор tele2 і компанія plintron уклали угоду про розвиток сегмента віртуальних мобільних операторів в росії. Йдеться про запуск нових сервісів mvno, які набирають популярність по всьому світу.

Джерело зображення: pixabay.com / jeshoots-com

Концепція mvno (mobile virtual network operator) передбачає, що у компанії немає власних частот і необхідної інфраструктури для надання послуг зв’язку. Mvno-сервіси використовують мережу базового оператора, з яким укладається договір оренди.

Компанія plintron є одним з найбільших у світі гравців ринку mvno. Її платформа використовується більш ніж 140 віртуальними операторами в різних регіонах, які надають послуги для 150 млн абонентів.

У росії проекти і рішення plintron будуть розвиватися на технологічній інфраструктурі tele2. Платформа дозволяє клієнтам створювати власну систему для надання телекомунікаційних послуг або просто продавати їх під новим брендом.

Джерело зображення: pixabay.com / nastya_gepp

Tele2 і plintron вже готові до запуску mvno в москві і санкт-петербурзі. Географія пропонованих сервісів буде розширюватися в залежності від потреб клієнтів. Замовники зможуть вибрати агентську модель (branded reseller), тобто, створити свого віртуального мобільного оператора без отримання ліцензій, капітальних витрат і глибокої експертизи в телекомунікаційній галузі.

” велика база api (програмний інтерфейс програми) пропонує партнерам більше 280 методів, щоб вбудувати телеком-продукт без додаткових витрат на доопрацювання. Це допомагає пов’язати його з програмою лояльності, витрачати бали для оплати мобільних послуг, запустити особистий кабінет в мобільному додатку партнера, отримувати деталізовану клієнтську аналітику для формування цільових пропозицій», — йдеться в повідомленні.