Антивірус у Вашій кишені – Virus Removal

431

Доброго дня. Хоча б разок Вам доводилося стикатися з вірусними загрозами. Якщо на комп’ютері не встановлений повноцінний захисний комплекс, то можна періодично запускати перевірку з допомогою Kaspersky Antivirus Removal Tool.

Програмне рішення є офіційним продуктом лабораторії Касперського, яка славиться кращими антивірусами (згідно з оцінкою експертів і мільйонів користувачів по всьому світу). Серед переваг компанії:

  • Якісна підтримка користувачів. При виявленні нової загрози оперативно підбирається рішення проблеми.
  • Постійні оновлення. Кожен день Касперський наповнює свої бази сигнатур і описів троянів, шпигунів, щоб забезпечувати максимальний рівень захисту.
  • Висока ступінь виявлення за рахунок швидкого і глибокого сканування системи.

Огляд Virus Removal

Багато хто вважає, що дана утиліта – повноцінне антивірусне ПО. Насправді це не так. З її допомогою Ви можете виконувати сканування на вимогу, але постійної захисту додаток не гарантує. Мої слова підтвердить і напис на червоному тлі, що відображається в головному вікні програми:

Як користуватися?

Досить завантажити софт з офіційного сайту, запустити файл і клацнути по великій зеленій кнопці з написом «Перевірка». Після цього почнеться сканування системних областей ПК, оперативної пам’яті (процесів), файлів і папок, записів реєстру.

На вкладці «Лікування вручну» можна проводити операції з виявленими погрозами. Їх можна спробувати вилікувати, помістити в карантин або видалити.

В налаштуваннях, які можна відкрити натисканням на зображення шестірні, рекомендується вибрати максимальний рівень перевірки. При цьому сканування буде відбуватися довше, але якісніше.

Рекомендується завантажувати утиліту безпосередньо перед перевіркою, а не використовувати одну і ту ж версію постійно. Це пов’язано з щоденним оновленням антивірусних баз.

Варто відзначити, що Virus Removal Tool надається абсолютно безкоштовно. Звичайно ж, після інсталяції Вам буде запропоновано придбати повну версію Internet Security. Згідно обіцянкам розроблювачів, вона на 99,9% захистить від мережевих атак, крадіжки особистих даних, проникнення троянів і гарантує безпеку здійснення фінансових транзакцій в інтернеті. Також, буде доступна функція оповіщення при відвідуванні шкідливих сайтів.

Завантажити Removal Tool без реєстрації і смс можна за цим посиланням.

З повагою, Віктор