Detroit Become Human – Багато нових подробиць, геймплейний трейлер і демо-версія

384

Нещодавно відбувся реліз , але Sony не спочиває на лаврах і вже в наступному місяці порадує шанувальників PlayStation виходом Detroit Become Human – нової гри від батьків жанру інтерактивного кіно. У світлі швидкого релізу розробники поділилися новими подробицями про своє гаряче очікуваний хіті.

Рівні складності і сюжет

Найголовніше нововведення і відмінність від інших ігор студії – 2 рівня складності. Перший рівень складності пропонує набагато меншу свободу в геймплеї і знижує ризик загибелі головних персонажів гри, що, нагадаємо, одна з фішок Quantic Dream. Другий більш класичний: велика свобода і підвищений шанс смерті протагоністів. Загалом, це вибір для досвідчених геймерів, які хочуть не тільки дивитися кіно, але і брати в ньому активну участь.

Розробники ще раз нагадали, що смерть персонажів не тільки обернеться переглядом сумною катсцени, але і буде впливати на хід розвитку сценарію всієї гри. Кожне ваше дія буде мати наслідки.

За словами Девіда Кейджа, керівника розробки гри Detroit Become Human, сценарний документ займає 2000 сторінок, тому чекайте нелінійності як в самих кращих рольових іграх.

Додатково заохочує повторне проходження статистика, яку зможуть побачити геймери після проходження рівня. На спеціальних графіках буде відображатися всі прийняті рішення і пропущені гілки сюжету. Перше проходження Detroit Become Human зажадає 10 годин і додатково ще 30, якщо у вас буде бажання досліджувати всі можливі варіанти розвитку сценарію.

Одна з головних цілей Quantic Dream – створення максимально кінематографічного пригоди. Для цього розробники вивчали принципи ведення операторської роботи на прикладі відомих кінофільмів, щоб зробити поведінку камери максимально природною.

Протягом 2 років велися роботи по захопленню анімації. Всього було залучено понад 300 акторів.

Геймплей

Гравцеві доведеться ретельно досліджувати оточення і збирати знайдені предмети, які потім можна буде використовувати в певній сюжетній роздоріжжі. Знайдена зброя допоможе вирішити конфлікт грубою силою, а якщо збирати численні докази можна буде зрозуміти мотиви дії персонажів і пройти місію без вбивств.

По локаціях розкидані численні газети та електронні пристрої, які доступні для читання з вкладки «Додатково». Додаткові матеріали дозволять більше дізнатися про сеттінге і про не очевидні наслідки рішень, прийнятих гравцем.

У недавньому трейлері ви можете детальніше ознайомитися з геймплеєм. Розробники продемонстрували нову сцену з одним з головних персонажів – андройдом Маркусом.

Офіційний реліз гри очікується зовсім скоро – 25 травня. Якщо у вас є сумніви з приводу нового проекту Дэвида Кейджа, то можете завантажити безкоштовну демо. Наша редакція любить творіння студії Quantic Dream, але ми впевнені, що кращий ексклюзив 2018 року для PS4 вже вийшов – .

Скачати Detroit Become Human

Джерело: http://superfly.org.ua/