Літаючий мотоцикл і Facebook для десятки.

469

Доброго дня. В даній новинний добірці Ви дізнаєтеся про те, як можна зробити міні-вертоліт в домашніх умовах і про нових Metro-утиліти для власників Фейсбук-акаунтів.

Windows 10 отримала додаток Facebook

Найпопулярніша соціальна мережа у світі Facebook запустила три нових додатки для ОС Віндовс 10. Мова йде про повноцінної програмі для спілкування і перегляду стрічки, софт для листування (Messenger) і Instagram.

  • У Китаї відкрився парк з роботами

Варто зазначити, що офіційний додаток можна було скачати в фірмовому магазині Windows ще на “вісімці”. Але на той момент, програмне забезпечення було настільки недопрацьованим, що більшість користувачів віддавали перевагу браузерної версії.

Згідно заявам розробників, клієнт для W10 володіє повним набором функцій, який включає нагадування, стікери, нові “лайки”. Крім того, багатозадачна система дозволить відкривати кілька вікон в одному додатку.

Messenger дозволить швидко обмінюватися повідомленнями в режимі чату. Нові події будуть відображатися в області сповіщень. Заявлена підтримка групових бесід.

Instagram для “десятки” вперше побачив світ восени 2015 року, коли був представлений на платформі Windows 10 Mobile. Але, швидше за все, компанія Microsoft відмовиться від поділу ОС на мобільні і настільні. Тому, розробка нового додатка здається цілком логічним рішенням “соціального гіганта”.

Колін Ферз і його літаючий мотоцикл.

У російській мові немає точного визначення для англійського слова “hoverbike”, але саме так називається нове творіння Коліна Ферза. Цей винахідник здобув популярність завдяки своєму каналу на Youtube, де він розміщував різні цікаві відео. Незабаром його розробками зацікавилася автомобільна компанія Ford (представляти яку немає потреби, як мені здається). Результатом спільної роботи став такий ось “літаючий мотоцикл”:

Досить амбітний проект, який обов’язково буде розвиватися. На даний момент hoverbike використовують каркас з алюмінію у формі літери S, два двигуна марки Parajet і парочку гвинтів. Все це дозволяє пристрою не тільки відриватися від землі, але і піднімати до 150 кг “пасажирського ваги.