Нові скріншоти і трейлери ритм-шутера metal: hellsinger

45

Видавець funcom і студія the outsiders опублікували нові скріншотиі трейлери ритм-шутера metal: hellsinger.

Пройдіть вісім кіл пекла, вселяючи жах в серця демонів і бісів.metal: hellsinger – це шутер від першої особи з елементами гри, в якому вас чекають пекельні вороги, страхітливе зброю і важкий метал.

Одержимий жагою помсти напівлюдина-напівдемон. У ролі безіменної вампредстоіт битися, проливаючи кров в найжахливіших куточках пекла.знищуйте орди демонів і їх ватажків, щоб приготуватися крешающей сутичці з самою червоною суддею. У кожної легенди своя пісня.ваша пісня-це важкий метал, просочений спустошенням.

  • вбивай під ритм. Metal: hellsinger – це шутер від першої особи з елементами ритм-гри, в якому ваш успіх залежить від того, як битися в унісон з музикою. Чим точніше ви потрапляєте врітм, тим виразніше звучить музика, і тим більш руйнівними будуть ваші атаки.
  • диявольський арсенал. Трощіть орди демонів клинком вформі черепа або пустіть в хід батарею вбивчих гармат. Укаждого зброї є своя надздібність, наприклад»зграя ворон «або»прощання навічно”.
  • захоплюючий сюжет і режим випробування. Насолоджуйтеся історією, розказаною відомим актором і лауреатом багатьох нагород троєм бейкером (troy baker). Займайте кращі місця втаблиці лідерів або поміряйтеся силами з друзями в режимеіспитанія.
  • битви в льодах, вогні, металі і сущому божевіллі. Пекло-так всі звикли називати це місце, але насправді дьявольскіевладенія об’єднують тисячі пекельних світів, кожен з яких по-своєму жахливий. Перш ніж повалити червону суддю, вам доведеться перемогти криваву перемогу на кошмарних полях битви — від крижаного світу вокк до божевільного світу стигія.
  • від провідного дизайнера battlefield: bad company 2.metal: hellsinger-гра, створена студією the outsiders, досвідченийкомандою розробників, що спеціалізуються на шутерах від первоголица,під керівництвом девіда гольдфарба (david goldfarb), продюсера гри payday 2 і провідного дизайнера battlefield 3 иbattlefield: bad company 2.
  • оригінальні саундтреки метал-груп. Кожна композиція була написана спеціально для гри за участю вокалістів, що стали живими легендами металу — таких як метт хіфі (matt heafy) ізtrivium, мікаель станне (mikael stanne) з dark tranquillity, бьорнстрід (björn strid) з soilwork і алісса уайт-око (alissawhite-gluz) з arch enemy.

Metal: hellsinger вийде в 2022 році на playstation 5, xbox ѕегіеѕі pc (steam).