Підтверджена дата цифрового релізу фільму» вічні “

39

Офіційна дата виходу “вічних” на disney + була оголошена сьогодні в офіційному акаунті eternals в twitter, підтвердивши інформацію, що з’явилася раніше.

Шанувальники marvel роздумували, чи будуть » вічні ” транслюватися на стрімінгових сервісах до різдвяних свят, але це явно не входить в плани disney. Можливо, було розумним рішення відкласти випуск кінокоміксу до наступного місяця; зрештою, marvel хочуть, щоб його шанувальники в грудні були повністю зосереджені на тому, щоб піти в кінотеатри і подивитися «людини-павука: немає шляху додому» .

Як і повідомлялося, домашній реліз блокбастера відбудеться 12 січня 2022 року. У цей день стрічка вийде не тільки на disney+, але і на інших платформах. Спеціальний постер нижче:

Успіх «вічних ” був неоднозначним. Фільм зібрав 157 мільйонів доларів в сша і 228 мільйонів доларів на міжнародному ринку, що в сумі становить 385 мільйонів доларів. Це непогані цифри для будь-якого фільму, який виходить під час пандемії, але все ж досить мало для проекту marvel.