Сміттєві баки навчилися роздавати інтернет

397

На жаль, поки такі чудеса відбуваються тільки в Об’єднаних Арабських Еміратах. Але що заважає і в наші “смітника” вбудувати відповідне обладнання? Подробиці нової технології – далі в новини.

Арабські розробники довго думали, що б таке створити, і вирішили поєднати сміттєвий бак і міні-інформаційний центр. Як не дивно, у них вийшло! І тепер у багатьох містах будуть встановлені урни, здатні роздавати Вай-Фай!

Крім того, всередині ємності встановлено спеціальний прес, який дозволяє збільшити кількість збережених відходів до 5 разів. Щоб нагадати людям про необхідність підтримувати чистоту і порядок, винахід має вбудований гучномовець, через який передаються певні повідомлення.

Ви здивуєтеся, але пристрій працює в автономному режимі, харчуючись виключно від сонячної енергії. Нагадаємо, що раніше на пляжах Дубая вже були встановлені світяться пальми, роздають інтернет.

Хочете ще більше здивуватися? Коли урна наповнюється під зав’язку, то сама викликає бригаду чистильників. Ех, скоріше б такі технології впровадили у вітчизняних містах.

Єдиним недоліком винаходу є його висока вартість, і поки такі сміттєві баки будуть встановлюватися тільки у великих містах ОАЕ.