Всі способи легальної активації Windows 10

975

Здрастуйте, мої постійні читачі і ті, хто вперше на моєму блозі. Багато власників ПК досі сумніваються, чи варто встановлювати нову операційну систему Microsoft. Всіх турбує можливість подальшої активації. Тому, я вирішив розповісти про те, як активувати легально Windows 10, навіть якщо до цього моменту використовувалася «піратка».

Розглянемо кілька ситуацій.

ЗМІСТ СТАТТІ:

 • Ви придбали ОС разом з комп’ютером
 • Був куплений диск (бокс-версія) дистрибутива
  • Як активувати
 • Ви оновилися до «десятки»
 • Використовуємо активатор
  • ReLoader Activator
  • KMSAuto Lite
 • Активуємо за допомогою Skype

Ви придбали ОС разом з комп’ютером

Якщо Ви купили ноутбук або системний блок з передвстановленою операційною системою, то Вам повинні були надати ключ. Найчастіше він зазначений на наклейці, яка кріпиться до корпусу ПК.

Був куплений диск (бокс-версія) дистрибутива

У цьому випадку «serial key» слід шукати на самому диску (на його поверхні).

Обидва випадки зазначені вище мають одне обмеження. Ключ буде підходити тільки для певної версії («Домашній», «ПРО» чи «Корпоративної»). Якщо Ви спробуєте Windows 10 Pro активувати «серийником» від Home, то нічого з цього не вийде. А ось розрядність (32 або 64bit значення не має). Про те, як перейти на віндовс 10 після 29 липня, я писав статті.

Як активувати

 • Маючи на руках ключ, відкриваємо «Властивості» значка «Комп’ютер»:

Всі способи легальної активації Windows 10

 • У вікні натискаємо на посилання «Активація» / Activate:

Всі способи легальної активації Windows 10

 • Вводимо необхідну інформацію і тиснемо на кнопку «Активувати». Про успішність операції повідомить наступна напис:

Всі способи легальної активації Windows 10

Ви оновилися до «десятки»

Якщо компанія Microsoft запропонувала Вам безкоштовно перейти з Windows 7, 8 до нової версії ОС, то значить, Вам дуже пощастило. Але бувають випадки, що перехід здійснювався з «піратською» складання та в результаті перевірки, це порушення було виявлено. В такому разі, у Вас на екрані з’явиться напис про необхідність активації. Як вчинити? Варіантів не так вже й багато – небудь придбати ключ на офіційному сайті, або скористатися програмами-активаторами.

З першим вибором все ясно. А ось для реалізації другого буде потрібно додатковий софт, про який я зараз докладно розповім. Можливо варто так само глянути статтю про помилки активації.

Використовуємо активатор

Цей спосіб знайомий багатьом ще з часів XP. Чесно, я не вітаю застосування таких методів і завжди закликаю до використання виключно ліцензійного ПЗ. Тому, наступні рядки носять суто інформаційний характер. А Ви вже самі розпоряджайтеся отриманою інформацією на свій розсуд, страх і ризик.

ReLoader Activator

Досить компактна і проста утиліта, в якому розбереться навіть новачок. Досить завантажити і запустити .exe файл. Перед цим краще на час призупинити роботу антивіруса, щоб він не лаявся почому дарма.

З’явиться таке вікно:

Всі способи легальної активації Windows 10

Потрібно поставити галочки навпроти продуктів, які ми хочемо «легалізувати». Для Windows – відзначаємо перший пункт, для Office – другий.

KMSAuto Lite

Kms – один з найпопулярніших активаторів, який може практично все. Працює як з Віндовс, так і з пакетом офісних програм MS Office будь-якої версії.

Запускається програма за допомогою зазначеного .exe файлу:

Всі способи легальної активації Windows 10

Інтерфейс російською мовою не повинен викликати у Вас питань. Просто натискаєте на кнопку, чекаєте кілька хвилин і насолоджуєтеся результатом. В процесі можуть запускатися консольні скрипти – це нормальне явище.

Всі способи легальної активації Windows 10

Тепер залишилося тільки перезавантажити ПК і зайти у властивості комп’ютера, щоб перевірити статус активації.

Як варіант, можна скачати з інтернету (через торрент) вже активовану збірку Windows 10, але це схоже з купівлею кота в мішку. Любите сюрпризи?

Хочу розповісти Вам про ще один спосіб, який я не мав щастя випробувати на власному досвіді, але мої знайомі підтвердили його ефективність. Стаття про те як активаровать віндовс 10 після зміни HDD читатье на сайті.

Активуємо за допомогою Skype

Цей метод не дуже популярний серед звичайних юзерів, оскільки вимагає терпіння, витрат часу. Але в підсумку, Ваша операційна система стане на 100% ліцензійної і легальною. Як говориться, причепитися буде не до чого!

Вам потрібно знайти в мережі придатний (дійсний) ключ активації. Перевірити його можна за допомогою утиліти MsAct (Rus інтерфейс також доступний, вибрати його можна в списку в правому верхньому куті).

Вставляємо значення в поле «1», натискаємо кнопку «Install» (2) і сподіваємося на появу такої от написи (3):

Всі способи легальної активації Windows 10

Це означає, що підібраний «key» підходить для подальших дій.

Далі нам знадобиться месенджер Skype. Набираємо в ньому номер +3728002230. Після з’єднання натискаємо цифру «2» для перемикання на російську мову. Вас попросять ввести ключ. Якщо все добре, то голос продиктує код (всього вісім блоків). Потрібно його уважно записати, а потім внести в програму MsAct і застосувати:

Всі способи легальної активації Windows 10

В самому кінці не забудьте клацнути по зображенню дискети (зверху), щоб зберегти налаштування.

Спробуйте цей спосіб, якщо цікаво. І поділіться думкою в коментарях. Там же залишайте свої питання і побажання. Сподіваюся, що стаття допомогла Вам вирішити проблеми з легальної активації Windows 10.

З повагою, Віктор

Всі способи легальної активації Windows 10