Apple захопила чверть світового ринку 5g-смартфонів

28

Дослідження, проведене компанією strategy analytics, говорить про те, що глобальний ринок смартфонів з підтримкою 5g продовжує стрімко розвиватися. При цьому лідером є apple – як в штучному, так і в грошовому вираженні.

Джерело зображення: 3dnews

Протягом третього кварталу року, що минає поставки 5g-апаратів виросли більш ніж в два рази в порівнянні з тим же періодом 2020-го. При цьому загальна виручка від продажів таких пристроїв збільшилася в три рази.

Apple утримує приблизно чверть глобальної галузі 5g-смартфонів у штучному обчисленні. На другому місці знаходиться китайська xiaomi, але зростання поставок 5g-апаратів цієї компанії в минулому кварталі практично зупинився. Замикає трійку південнокорейський гігант samsung, попит на пристрої якого зростає в багатьох регіонах по всьому світу.

Джерело зображення: strategy analytics

Крім того, в рейтинг провідних гравців світового ринку апаратів з підтримкою 5g входять oppo, vivo, honor і realme (в порядку зменшення частки).

Відзначається, що найбільш високі темпи зростання поставок 5g-смартфонів демонструє бренд honor, що відокремився від huawei у зв’язку з американськими санкціями. У квартальному обчисленні відвантаження 5g-апаратів honor підскочили на 194 %.