Days Gone – велика добірка свіжих подробиць про нову зомбі-грі survival Sony

455

Новий ексклюзив Sony – Days Gone обіцяє бути не черговим клоном Left 4 Dead, а стати революційною грою в сеттінге зомбі-апокаліпсису. Принаймні, такі думки з’являються у світлі нових подробиць про гру, які були опубліковані в американському журналі Game Informer. Ми приведемо найцікавіші факти про Days Gone, після яких стає очевидним, що проект варто чекати навіть тим геймерам, які прохолодно ставляться до жанру зомбі-екшенів.

Сюжет і розробка

Дія гри буде відбуватися в північних регіонах США, яка вже кілька років перебуває в руїнах після поширення інфекції. Для боротьби з зараженням американське уряд створив корпорацію NERO, отвечавшую за розробку вакцини та профілактичні роботи з виявлення заражених (фрікерів).

У грі ми зможемо відвідати кілька зруйнованих операційних центрів NERO, але розробники Days Gone відразу попереджають, що головна тема гри – виживання в умовах апокаліпсису, а не пошук чарівної вакцини. Також обіцяно кілька кінцівок і можливість впливати на розвиток сюжету гри.

У головного героя буде товариш по кличці Бузер, у якого можна буде непомітно забирати корисні речі, такі як зброю або предмети для крафта. Якщо Бузер помітити зникнення предметів, то висловить свої претензію гравцеві. Відношення з іншими що вижили – взагалі одна з головних складових Days Gone, а від наших вчинків залежатиме, хто з них виживе, а хто стане сніданком для фрікерів.

За сюжетом гри вам доведеться відвідати 5 людських поселень, які будуть нейтрально чи вороже ставитися до головного героя – байкеру Дикону. Поселення стануть головним джерелом побічних і основних квестів в Days Gone.

Окремо відзначаються завдання, які будуть відбуватися у форматі флешбеків і більше розкажуть про особистості Дікона, і яким він був людиною до початку епідемії.

Days Gone подробности

Створенням гри Days Gone займається студія з 100 осіб протягом 5 років.

Геймплейні подробиці Days Gone

В Days Gone буде кілька десятків видів озброєння: від пістолетів до снайперських гвинтівок, осколкових гранат і коктейлів Молотова. При цьому всі види вогнепальної зброї поступово приходять в непридатність, тому рекомендується брати з собою запасну зброю. Тільки не варто забувати, що гра в першу чергу про виживання, тому патронів буде самий мінімум і знаходитися вони будуть переважно в збройових ящиках і сейфах приватних будинків.

Крім основних завдань Дікон зможе виконувати сторонні доручення, на зразок вбивства інфікованих, груп, що вижили, або полювати на дичину в лісі.

У гравця буде тільки один засіб пересування – мотоцикл, але в грі Days Gone ви зможете модифікувати залізного коня на свій розсуд. Численні поліпшення змінюють не тільки зовнішній вигляд мотоцикла, але і його технічні характеристики. Так, наприклад, можна міняти шини в залежності від погоди, покращувати швидкість байка або економічність витрати палива.

Days Gone игра

SIE Bend Studios прагне створити максимально ворожий і непривітний світ, у якому небезпека може причаїться за кожним кутом, буквально. Вижили розставляють пастки і засідки, тварини-мутанти в лісі завжди будуть готові поласувати Діконом, а великі міста стануть справжнім вуликом інфікованих.

Зграї фрікерів можуть бути по-справжньому величезними і 500 ворогів за раз – це ще «квіточки». При цьому навіть один удар інфікованого відніме у гравця третину здоров’я. Напролом іти в Days Gone небезпечно, тому рекомендується спочатку досліджувати місцевість за допомогою бінокля, відзначити важливі предмети і продумати план. Завжди варто звертати увагу на газові балони або каністри з паливом, які можна буде використовувати для знищення гнізд інфікованих.е

Days Gone игра

У грі дозволено прокачувати характеристики Дікона: здоров’я, режим slow-mo і запас витривалості. Кастомізації підлягає також спеціальне зір, яке на початкових етапах гри використовується для підсвічування важливих предметів, а потім дозволяє виявляти супротивників через стіни.

SIE Bend Studios прагнуть створити унікальний проект, який зможе помітно освіжити вже порядком обридлі ігри, які зачіпають тему зомбі-апокаліпсису. Вихід Days Gone очевидно не зможе стати таким великим подією, як недавній God of War, але гра напевно буде гідним поповненням колекції консольних ексклюзивів і ще одним приводом купити PS4. Також рекомендуємо звернути увагу на іншу нашу статтю, де ми розповідаємо про .

Джерело: http://webcom.dn.ua/