В overwatch можна пограти безкоштовно з сьогоднішнього дня і до другого січня

27

Номінально blizzard є найневдалішим підрозділом холдингу activision blizzard: прибутку компанія генерує мало, нові ігри, якщо не брати до уваги нескінченні ремастери культової класики на кшталт starcraft, warcraft iii і diablo ii, не виходять, а ті новинки, що були анонсовані, відкладаються на невизначені терміни. Зайвим підтвердженням того, що у blizzard все зовсім не райдужно (в плані ігор, а не робочого колективу) є свіжа акція, в рамках якої в overwatch — геройський шутер компанії — можна буде грати майже два тижні: до другого січня включно.

Акція безпрецедентна: на такий тривалий термін безкоштовний доступ до overwatch раніше не надавався. Зазвичай в blizzard обмежувалися безкоштовними вихідними.

В рамках безкоштовного пробного періоду гравцям дозволять взяти участь в режимах швидкої гри, аркадних бійках, а також в режимі битв проти ші. Доступ до змагального режиму, з гранично очевидних причин, буде закритий.

Насправді, нічого дивного в цій акції немає: overwatch знаходиться в стані стагнації і повільного згасання. Вже близько двох років проект не отримує ніякого нового контенту крім образів для персонажів, а всі сили команди розробників кинуті на виробництво overwatch 2, реліз якої недавно і зовсім відклали на невизначений термін.