Свіже оновлення пз дозволить власникам tesla перетворити машину в мегафон

26

В рамках щорічного святкового оновлення програмного забезпечення tesla реалізувала нову функцію, яка дозволить водіям перетворювати свої машини в мегафони. Нову функцію виявили фахівці видання electrek, які повідомили, що вона доступна тільки для електромобілів, випущених починаючи з 2019 року.

Джерело зображення: chukrut budrul / sopa images / lightrocket / getty images

Після активації функції через зовнішні динаміки авто відтворюється все, що говорить водій, з невеликою затримкою, луною і сильними низькочастотними спотвореннями. Поки неясно, чи можна налаштувати або відключити ці спотворення. Варто відзначити, що це не перше подібне застосування, яке tesla знайшла для зовнішніх динаміків своїх автомобілів. Режим boombox, який дебютував у минулорічному святковому оновленні пз, дозволяє власникам tesla замінювати звуковий сигнал за замовчуванням на будь-який користувальницький аудіокліп, а sentry mode, які дозволяє власникам вести прямі трансляції з зовнішніх камер автомобіля, також включає функцію віддаленого відтворення звуку.

Крім додавання нових функцій у свої автомобілі, tesla нещодавно заявила, що видалить функцію, що дозволяє грати в ігри на центральній консолі під час руху. Це може відволікати водія.