Як використовувати планшет surface rt в якості другого монітора ноутбука

26

Використовувати в якості другого монітора комп’ютера або ноутбука можна не тільки телевізійні панелі, але також і мобільні пристрої, наприклад, планшет surface rt . Підключити цей гаджет як другий монітор можна до комп’ютера під управлінням windows 10 або 11, але перш ніж приступати до справи, потрібно переконатися, що на планшеті встановлена операційна система windows 10 і що обидва пристрої підключені до однієї локальної бездротової мережі.

Налаштування планшета

Для підключення планшета до ноутбука вам буде потрібно встановити на мобільний гаджет три програмних компонента: додаток splashtop і дві бібліотеки microsoft.vclibs .

Для їх скачування краще скористатися онлайн-генератором посилань для microsoft store , доступним за адресою store.rg-adguard.net . Використовуйте як запит посилання www.microsoft.com/store/productid/9wzdncrfj4mf , щоб отримати список потрібних компонентів.

Завантажте компоненти, позначені на цьому скріншоті.

Щоб встановити викачані модулі, запустіть їх подвійним кліком, переконавшись спершу, що в налаштуваннях планшета включений режим розробника.

Спочатку встановлюються бібліотеки appx , потім додаток appxbundle .

Завершивши установку компонентів, запустіть програму splashtop і створіть в ньому обліковий запис користувача.

У разі невдалої спроби входу (відразу або пізніше) лист з посиланням аутентифікації мобільного пристрою буде відправлено на зазначену вами при реєстрації електронну пошту.

Налаштування ноутбука

Потрібно встановити свій програмний компонент і на комп’ютер.

Таким компонентом є драйвер віртуального дисплея, завантажити його ви можете з сайту розробника по прямой ссылке www.amyuni.com/downloads/usbmmidd.zip .

Розпакуйте завантажений архів в будь-яку папку і запустіть з неї командний файл usbmmidd.bat від імені адміністратора.

По завершенні інсталяції і перезавантаження комп’ютера в «диспетчері пристроїв» «usb mobile monitor virtual display ” .

splashtop personal streamer , скачавши її з сайту розробника www.splashtop.com/streamer версію для особистого використання.

Запустивши стример, авторизуйтесь за допомогою даних облікового запису, який створили в додатку splashtop .

Сполучення surface rt з ноутбуком

Запустивши на планшеті додаток splashtop , ви побачите в його вікні значок комп’ютера, підключеного до тієї ж локальної мережі, що і мобільний пристрій.

.

І скористайтеся кнопками «search» і «refresh» , розташованими на панелі в нижньому правому куті.

У свою чергу, запустіть на ноутбуці програму-стример splashtop personal streamer , натисніть комбінацію win + p і виберіть відповідний вам режим проектування.

Поверніться до планшета, відкрийте меню програми splashtop і виберіть в ньому опцію “команди програми” , щоб викликати панель управління додатком.