Інсайдер розповів про проблеми в розробці star wars eclipse і спробах quantic dream продатися подорожче

22

Том хендерсон, відомий інформатор, зазначив, що розробка анонсованої недавно star wars eclipse триває вже, як мінімум, 18 місяців, проте у quantic dream все ще відсутній робочий білд.

Причиною того, що сталося є движок, на якому працюють розробники, – він не призначений для створення відкритих локацій з великим числом npc. При цьому компанії складно залучати грамотних фахівців через звинувачення в домаганнях і токсичній атмосфері, висунутих в минулому. Тому виробництво гри йде поки повільними темпами.

За словами хендерсона, після виходу beyond: two souls студія збиралася випустити mmorpg з робочим найменуванням project karma, запропонувавши проінвестувати її sony, проте та відповіла відмовою, профінансувавши в результаті інтерактивний трилер detroit: become human.

Втім, залишилися напрацювання і асети quantic dream використовувала для створення концепту star wars eclipse, який потім був показаний lucasfilm games. Незважаючи на своє минуле, нове творіння студії є розповідним проектом, проте він все ж може отримати деякі мультиплеєрні елементи.

Стало також відомо, що компанія планувала «продати себе подорожче» великому видавцеві для отримання великої кількості ресурсів на нові ігри, проте цим планам не судилося збутися через ті самі звинувачення в сексуальному насильстві.