5 кращих фільмів жахів 2021 року за версією rotten tomatoes

27

Щороку виходить незліченна безліч фільмів жахів, але лише деякі з них отримують заповітний рейтинг certified fresh від rotten tomatoes, і ще менше фільмів досягають досить високого рівня, щоб зайняти гідні місця в чартах. Від серійних вбивць до надприродних подій-жанру жахів є що запропонувати. Що ж найвідоміший агрегатор рецензій назвав найкращим цього року?

5. Титан (88%).

Другий повнометражний фільм сценариста і режисера жюлі дюкурно – це химерний абстрактний кошмар, наповнений боді-хоррором, еротизмом і стильною жорстокістю. Фільм ” титан “отримав” золоту пальмову гілку ” – найвищу нагороду каннського фестивалю, а дюкурно стала другою жінкою в історії, удостоєною цієї нагороди. Фільм також має найвищу оцінку глядачів у цьому списку-85%. Фільм страшний, але настільки агресивно дивний і добре зроблений, що глядачі не могли відірвати очей від екрану.

4. У пастці (89%).

У цьому захоплюючому трилері нещасна дружина прикута наручниками до трупа свого чоловіка, який таким чином здійснив хитромудрий план помсти. Фільм” у пастці ” – перший повнометражний проект сценариста джейсона карві і режисера с.к. Дейла. Фільм отримав високу оцінку критиків за видатну режисуру і за кращу в кар’єрі гру зірки меган фокс. Цей фільм може похвалитися освіжаючим простим оповіданням і добре поставленою боротьбою за виживання.

3. Цензор (89%).

Ще один режисерський дебют, “цензор”-перша повнометражна картина прано бейлі-бонд, що має велику схожість з її короткометражним фільмом 2015 року nasty (“гидота”). У фільмі нів алгар грає роль суворого цензора, який працює над видаленням огидного контенту з кіно в період розквіту “відео-гидоти” на початку 80-х років. Старанно відбираючи контент у мас, вона виявляє експлуатаційний фільм, який стикається з її власною особистою травмою, відправляючи її по низхідній спіралі, стирає грань між мистецтвом і реальністю. “цензор” – це візуальний шедевр, повний яскравих фарб, елегантної кінематографії та розумного оповідання.

2. Вулиця страху частина третя: 1666 (90%).

Трилогія “вулиця страху” – серія фільмів жахів, дія яких відбувається в одному місті в три різних часових періоди і заснована на творах р.л. Стейна-стала головною темою літа. Фільм “1666” став завершальною і найпопулярнішою частиною трилогії. Серія в цілому черпає натхнення з безлічі інших джерел жахів, і третя частина відноситься до специфічного піджанру, яскравими представниками якого є “суворе випробування” і “відьма”.

жорстока розплата (92%).

Цей фільм має найбільшу прірву між оцінками критиків і глядачів у списку – різниця становить понад 40 балів. Цей новозеландський трилер жахів-ще один режисерський дебют, на цей раз актора джеймса ешкрофта. У центрі фільму-сімейна пара і двоє їхніх дітей, які під час походу по мальовничих місцях стикаються з парою жорстоких бродяг, які беруть сім’ю в заручники. У міру того, як кількість трупів зростає, невинність жертв ставиться під сумнів, і похмуре оповідання стає все більш заплутаним. Цей фільм не для всіх, про що свідчать не надто яскраві відгуки глядачів, але його інтенсивність і емоційне напруження роблять його гідним уваги.