Думка: чому iphone-найгірший подарунок на новий рік

34

Ми живемо в часи, коли подарунок вибрати неймовірно складно: або це буде даремний бронзовий слон, або сертифікат на що-небудь, або просто гроші. Згоден, гроші-найкращий подарунок. Але ще можна подарувати iphone — гідний еквівалент грошей, який приносить людям багато радості. Особливо, коли це відбувається раптово. Правда, тут теж не все так просто: спочатку здається, що все в порядку, ти отримав крутий подарунок просто так. Однак у всього є зворотна сторона-після свята настрій у вас точно погіршиться. Можливо, ви про це не замислювалися, але iphone — це найгірший подарунок на свято. І сьогодні я доведу вам, чому це так.

Ось вам кілька причин, чому iphone – не найкращий подарунок на новий рік

Який айфон подарувати дитині

У кожного з батьків є бажання дати своїй дитині найкраще. Те, що вони самі б хотіли мати в дитинстві. Багато хто з тих, кого я знаю, дарують iphone : хтось робить це без приводу, а інші ставлять якусь справедливу умову. Наприклад, відмінно вчитися. Я і сам отримував в школі подарунки від батьків за відмінне навчання, що здавалося цілком нормальним явищем. Але з висоти років розумію , що це був тупиковий шлях: коли отримуєш дорогий смартфон в подарунок , то втрачаєш мотивацію, складніше концентруватися на навчанні, а коли все виходить з-під контролю, батьки ще й можуть відібрати його у тебе.

Чи варто дарувати дитині айфон?

Загалом-то, дорослі мають повне право — хто платить, того і музика. Маніпуляції чим — небудь-неприємне явище, але найболючіше, коли ти дитина, і ти знаєш, хто тобі все це купив. Не знаю, як ви, але я б ніколи не став дарувати iphone дитині , щоб в майбутньому захистити себе від таких неприємних ситуацій під час конфліктів.

Що можна подарувати у відповідь

З віком подарунки не тільки складніше дарувати, але ще в розумі прикидаєш те, що він за вартістю і корисності повинен бути порівнянний з тим, що тобі подарували. Ну, погодьтеся, коли отримуєш iphone в подарунок , то не можеш вдарити в бруд обличчям, подарувавши людині у відповідь, скажімо, шкарпетки або парфуми. Хіба що, вони повинні бути ультрадорогими. Не знаю, як ви, але мені здається, що подарунок зобов’язує і тут справедливо діє принцип таліона — рівного відплати, так би мовити, око за око.

Занадто дорогий подарунок-теж проблема

Саме ця моральна складова заважає спокійно користуватися iphone : доведеться (саме доведеться) дарувати щось за ту ж вартість, щоб відповісти дзеркально, не образивши людини і залишитися чесним перед собою. А подарувати щось у відповідь за 50-70 тисяч – не кожному по кишені. Ось і думайте, як з цим жити.

Як правильно вибрати подарунок

Подарунок повинен бути корисним, дарувати аби що точно не варто. А ще потрібно гарненько оцінити свої сили перед покупкою: багато хлопців хочуть здивувати своїх дівчат і купують айфон в подарунок на останні гроші або залазять в кредити, які ще потім віддавати і віддавати. Погоджуся: зробити такий подарунок-дуже приємно, особливо, якщо ви більше любите віддавати, ніж отримувати.

Айфон в подарунок дівчині: а ви впевнені?

Тільки ось у такого сюрпризу є післясмак — це діра в бюджеті або щомісячне нагадування від банку, що пора б внести черговий платіж. І те, і інше буде тривати не один місяць, що злегка псує настрій. Через якийсь час розумієш: а чи так потрібно було купувати iphone ? прикро, якщо ще ви потім розлучитеся, а кредит за iphone ще доведеться оплачувати.

Чому не варто купувати айфон

Як я вже і говорив, iphone — фактично еквівалент грошей. подарувати гроші — значить, зневіритися, годі й шукати нічого кращого. Ну, як ви розумієте, це не має ніякого відношення до того, якщо людина сама натякнув, що не проти отримати конверт з купюрами. Чому ні? купувати айфон в якості подарунка-вельми необачно і легковажно. Краще звернути увагу на те, чим цікавиться людина, подарувати apple watch , ipad або airpods.

Чи варто дарувати iphone? подумайте ще разок

Як мені здається, це більш точковий подарунок, спрямований на захоплення або потреби одержувача. Та й обійдуться такі покупки набагато дешевше: той, хто отримає такий гаджет, точно не буде влазити в борги, намагаючись відповісти вам взаємністю. Загалом, точно вийде дотримати пункт №2, порадувавши близьку людину і не обтяживши його великими витратами. А ви дарували iphone? розкажіть в нашому telegram-чаті.