Вінсент д’онофріо відповів, чи живий вілсон фіск у кіновсесвіті marvel

27

Вінсент д’онофріо дебютував у ролі кінгпіна в серіалі “шибайголова” , який тривав три сезони з 2015 по 2018 рік. У той час як більша частина шоу marvel від netflix отримала позитивні відгуки за акторський склад, людям особливо полюбилися д’онофріо і чарлі кокс.

Так як вілсон фіск і метт мердок були мало не найяскравішими персонажами всесвіту netflix, саме їх marvel studios вирішили повернути першими. При цьому шанувальників шокував фінал серіалу «соколине око» , в якому, здається, кінгпін отримує кулю від майї лопес / ехо (алаква кокс).

Після фіналу шоу д’онофріо поговорив з collider про свою появу в mcu. Актор відповів на питання, чи вважає він, що його персонаж пережив зіткнення з майєю:

Я можу коментувати особистий досвід. Я не можу коментувати будь-який факт, тому що [marvel studios] просто не говорять мені… Так що це вселило в мене надію, що моя історія продовжиться, і це все ще надихає мене. На мій погляд, вона безумовно його застрелила. І, коли я відійшов від “шибайголови” , я відразу подумав:»може, він як-небудь повернеться”. Так що я завжди сподівався, тому що фанати хотіли, щоб він повернувся, і тому я сподіваюся, що повернуся [знову]. Отже, такі у мене відчуття в даний час.

Малоймовірно, що президент marvel studios кевін файгі і компанія повернули настільки улюбленого лиходія на одну серію, щоб убити його. Як один з найбільш знакових супротивників людини-павука, кінгпін являє собою джерело невикористаного потенціалу в mcu. Додатково до всього, кокс нещодавно дебютував в ролі адвоката героя тома холланда у фільмі «людина-павук: немає шляху додому» «відлуння ” .