Представлений смарт-годинник noise colorfit ultra 2 з великим дисплеєм amoled

29

Компанія noise анонсувала розумний наручний годинник colorfit ultra 2 з широкими можливостями в плані відстеження фізичної активності користувача і показників життєдіяльності його організму.

Джерело зображень: noise

Пристрій обладнаний дисплеєм amoled розміром 1,75 дюйма по діагоналі. Роздільна здатність цієї сенсорної панелі становить 368 x 448 пікселів. Доступні більше 100 тем оформлення циферблата, частина яких може бути налаштована відповідно до індивідуальних переваг.

Гаджет має сертифікацію ip68, що означає захист від вологи і пилу. Розміри основного модуля складають 44 х 36,5 х 10,6 мм, вага — 52 г.за обмін даними зі смартфоном відповідає контролер bluetooth 5.1: заявлена сумісність з апаратами під управлінням операційних систем android 7 і вище, а також ios 10 і вище.

Смарт-годинник наділений датчиком частоти серцевих скорочень, який дозволяє відстежувати зміни ритму в цілодобовому режимі. Крім того, ведеться аналіз якості та тривалості сну. Пристрій здатний вимірювати рівень вмісту кисню в крові (показник spo2). Новинка попередить користувача про ймовірність стресу. Вимірюються також такі стандартні значення, як кількість зроблених кроків, пройдену відстань, витрачені калорії і пр.

В цілому доступні більше 60 режимів тренувань. Заявлений час автономної роботи на одній підзарядці акумуляторної батареї досягає семи днів.