У базі даних ps store виявили дату виходу god of war ragnarok-можливо, умовну

30

Playstation game size, що стежить за додаванням ігор і патчів в базу даних ps store, повідомив про виявлення в системі точної дати виходу пригодницького екшену god of war ragnarok.

Джерело зображення: sony interactive entertainment

Нагадаємо, реліз god of war ragnarok (тоді ще без підзаголовка) спочатку очікувався протягом поточного року, проте в червні було оголошено про перенесення гри на 2022-й і розширення її платформної географії.

Згідно запису в базі даних, god of war ragnarok вийде 30 вересня 2022 року. Playstation game size зазначає, що дата може бути умовною, проте вона припадає на найпопулярніший день тижня для великих релізів — п’ятницю.

🚨 according to playstation database , god of war ragnarök coming september 30th 2022 🟨 maybe it’s just place-holder ! 🟧 # ps5 #godofwarragnarok pic.twitter.com/g6y61iymxc

— playstation game size (@playstationsize) december 27, 2021

Події god of war ragnarok розгорнуться через кілька років після фіналу попередньої частини. У світі гри настала велетенська зима фімбулвінтер, а значить-гряде рагнарек.

God of war ragnarok створюється для playstation 4 і playstation 5. Раніше повідомлялося, що гра завершить скандинавську сагу кратоса, тому що розробники не хочуть розтягувати одну історію на 15 років.