Чергова «витік» розкрила особливості iPhone 7

388

Відомий сервіс OnLeaks виклав на своїх сторінках чергові фото, розкривають деякі подробиці дизайну чергового дітища Apple – iPhone7. Здавалося б, що нового може запропонувати «яблучний» бренд. Але і тут інженерам вдалося здивувати шанувальників мобільних гаджетів.

«Шпигунські» знімки доводять, що корпус повністю зміниться, позбувшись від бічних смуг, за якими раніше розташовувалися мережеві передавачі (антени). Чи займе їх місце дисплей – достовірно невідомо. Хоча на фото це припущення підтверджується. Виглядає дуже непогано.

  • YouTube дозволить власникам iPhone поринути у світ VR

Кнопка «Home» також зміниться. Вона стане повністю сенсорною. Добре це чи погано – покаже час.

Швидше за все, даний знімок показує не реальну модель, а прототип iPhone сьомого покоління. Але саме такими зображеннями «завалений» інтернет, що вказує на достовірність інформації.

Також, OnLeaks виклав знімок упаковки нового смартфона, на якій, хоч і розмито, але помітно назва моделі із зазначенням кольору Rose Gold (рожеве золото) та об’єму пам’яті 64 Гб:

Чергова «витік» розкрила особливості iPhone 7

Але на цьому «шпигуни» не зупинилися і надали на розгляд користувачів ще одне фото. Не факт, що воно має відношення до новинки:

Чергова «витік» розкрила особливості iPhone 7

Знімок показує, що «сімка» буде оснащена інтерфейсом Smart Connector, який дозволяє підключати до телефону сторонні пристосування.

Зазначимо, що офіційного анонсу поки немає. Довіряти чи ні наданої інформації – це Ваша особиста справа. Але, як показує досвід, всі «витоки», якими ділиться OnLeaks на 99,9% відповідають правді.

Коли вийде iPhone 7? Дата виходу намічена на осінь 2016 року. Продажі стартують, як зазвичай, у вересні.