Рекламна компанія Cyberpunk 2077 може початися в 2018 році, вихід гри вже зовсім скоро?

360

Королі польського ігропрома і просто одні з кращих розробників відеоігор в світі CD Project RED можуть почати рекламувати свою нову гру Cyberpunk 2077 вже в цьому році. Таке припущення висунув авторитетний польський сайт Strefainwestorow, який опублікував фінансовий відлік розробників. З наведених даних випливає, що компанія в цьому році не стане виплачувати інвесторам гроші, а скоріше всього вкладуть фінанси в розкрутку Cyberpunk 2077.

Знаємо, звучить трохи притягнутим за вуха, але варто звернути увагу на кілька моментів. CD Project вважається однією з найбільших компаній в Польщі з капіталізацією в одинадцять мільярдів доларів, зростання доходів якій справно підвищується з моменту виходу першого Відьмака в 2007 році.

Затримка виплат вкладникам буває найчастіше тільки з однієї причини – у компанії немає фінансів, щоб заплатити інвесторам. А в CD Project ідеальна репутація, тому якщо вони відмовляють від виплат, то саме ймовірне припущення – інвестують ресурси в маркетингову компанію своєї нової гри. Польські розробники вже не раз заявляли, що Cyberpunk 2077 буде в рази більше The Witcher 3, тому і маркетингова компанія повинна бути ще більш активна, щоб CD Project змогли відбити витрати на розробку гри.

Відзначимо, що компанія для просування The Witcher 3 в 2015 році брала кредит, який потім відшкодувала після успіху своєї популярної середньовічної RPG. Якщо CD Project не бояться вкладати самостійно маркетинг, то напевно вони впевнені, що їх нова гра буде навіть популярніше The Witcher 3.

Якщо припущення Strefainwestorow виявиться вірним, то для всіх геймерів це буде вкрай позитивною новиною. Адже якщо в цьому році стартує маркетинг Cyberpunk 2077, то вихід гри вже не за горами. Зазначимо також, що за чутками, новий трейлер рольової гри в сеттінге кіберпанку може бути продемонстрований громадськості на виставці E3, яка пройде в червні цього року.

Якщо ви цікавитеся рольовими іграми, то радимо звернути увагу на нашу добірку .

Джерело: http://opensharing.org.ua/