Samsung оголосила, що 11 січня представить мобільний процесор з графікою amd rdna 2

27

Останні місяці ознаменувалися анонсом таких флагманських чіпсетів, як qualcomm snapdragon 8 gen 1 і mediatek dimensity 9000, смартфони на базі яких з’являться на ринку на початку наступного року. Тепер настала черга samsung представити свою свіжу флагманську платформу. Сьогодні компанія офіційно заявила, що проведе презентацію висококласного чіпа з графікою amd rdna 2 вже 11 січня.

Джерело зображення: samsung

Samsung опублікувала в twitter офіційне відео з анонсом заходу. У підписі до ролика компанія чітко вказала, що чіп зможе похвалитися вбудованою графікою amd rdna 2, не залишивши простору для домислів. На жаль, більше ніяких офіційних даних про цей чіпсет поки немає. Згідно з ранніми витоками, чіп буде побудований за нормами 5-нм техпроцесу, в той час як snapdragon 8 gen 1 і dimensity 9000 використовують 4-нм літографію.

#playtimeisover. The gaming marketplace is about to get serious. Stay tuned for the next #exynos with the new gpu born from rdna 2. January 11, 2022. Pic.twitter.com/0h2mevubes

— samsung exynos (@samsungexynos) december 30, 2021

Передбачається, що новинка буде називатися exynos 2200 і вона отримає восьмиядерний центральний процесор з одним ядром cortex-x2, трьома cortex-a710 і чотирма cortex-a510. Графіка rdna 2 дозволить реалізувати такі раніше недоступні на смартфонах функції, як трасування променів в реальному часі. Очікується, що exynos 2200 стане основою смартфонів серії galaxy s22 для ряду ринків.