Слух: в Call of Duty Black Ops IIII не буде сюжетної компанії, але зявиться режим Королівської битви

423

Одна з найбільш очікуваних ігор цього року Call of Duty Black Ops IIII може вийти без режиму одиночної компанією. З такою заявою виступив західний ресурс Polygon, посилаючись на своїх інсайдерів, яким відомий статус розробки нової гри Activision.

За словами журналістів, новий реліз серії Black Ops не надасть настільки улюбленого прихильниками серіалу ефектного одиночного пригоди. Як стало відомо, розробники просто не вистачило 3 років для створення синглу. Тому з звичного для серії комплекту: одиночна компанія, кооперативу і мультиплеер, буде викреслено одна з важливих складових.

Так як COD найчастіше купують заради адреналінових мультплеерных битв, то розробники з Treyarch вирішили сконцентрувати свої сили на створенні інноваційного мультиплеєра. Для численних фанатів синглових шутерів це, прямо-таки скажем, не радісна новина, тому Polygon попросили додатково прокоментувати Activision нову інформацію про гру. Ті ж, у свою чергу, відмахнулися від журналістів, повідомивши, що не будуть обговорювати чутки.

На наступний день після публікації новини від Polygon західний сайт, що спеціалізується на серії Call of Duty – Charlie Intel, вирішив додати нову інформацію про гру. Виходячи зі слів журналістів сайту, вони вже й раніше чули від своїх джерел новини, ніби у четвертій частині Black Ops буде відсутня сінглова компанія. Крім цього, за їх словами Activision попросили студію Raven розробити для гри свою версію режиму «Королівська битва». Таким чином видавець постарається компенсувати гравцям відсутність одиночної складової проекту.

Ще одним авторитетним ресурсом, який підтвердив звістки про відсутність синглу в грі – став Kotaku.

Як би там не було, навіть незважаючи на заяву від численних ЗМІ, всі спекуляції на тему нової частини COD можна вважати не більш ніж просто слухом. Дізнатися правду про Black Ops IIII ми зможемо вже 17 травня, так як у цей день відбудеться перший великий показ шутера.

Якщо вам цікаві дій від першої особи з якісним і цікавим синглом, то радимо звернути увагу на наш .

Джерело: http://programer.org.ua/