Чи можна довіряти букмекерським конторам?

11-4-2019

Перед тим як приступити до беттингу, важливий крок у ставки на спорт – розібратися в тонкощах гральної сфери, як правильно проводити аналіз майбутніх подій, чи можна взагалі довіряти букмекерським конторам. Не вивчивши всі моменти букмекерських ставок, розраховувати на успіх просто не можна. Рекомендуэмо вибрати lootbet

Чи можна довіряти БК?
Букмекерські ресурси рядовий користувач розділяє на дві групи: ті, хто самостійно працюють над лінією і котируваннями, і ті, хто просто копіюють у конкурентів або купують готовий шаблон. киберспортивные организации

бонус 1хСтавка
Компанії, самостійно складові лінію, вкладають чималі гроші в розвиток організації, так як вони набрали великий штат висококваліфікованих експертів, прогнозистів і аналітиків. Люди, які працюють, у відділі аналітики, отримує високу заробітну плату, так як вони відповідає за оцінку ймовірності того чи іншого спортивної події, беручи до уваги офіційну інформацію (травми, дискваліфікації, фінансове становище команд, моральний дух колективу або окремого спортсмена, зміна тренерського штабу і т. д.) і інсайдерські матеріали від надійних джерел.

Букмекери, що копіюють лінію, самостійно мало що вирішують. Вони підлаштовуються під зміни у конкурентів. Моніторинг лінії і коефіцієнтів – основне завдання штабу такої БК. Таким чином, не складно зробити висновок, що довіряти букмекерам можна, але краще це робити в першому випадку, коли онлайн портал самостійно виконує роботу над створенням лінії і публікації котирувань.

бонус Ліга Ставок

Статистика
Згідно з різними підрахунками, в 75 % випадках букмекери правильно прогнозують результати, тобто в семи із десяти випадках контора правильно розставляє пріоритети і, таким чином, вгадує результат поєдинку. Але, варто відзначити, цього показника недостатньо для досягнення успіху беттера на дистанції. Якби все було так просто, більше половини гравців залишилися б в плюсі. Решта 25% відносяться до сенсаційних результатів у спорті. Звідси БК отримує великий прибуток.

Яким БК можна довіритися?
Переглядаючи веб-сторінки в Інтернеті, більшість порталів рекомендує довіряти свій капітал легальним букмекерам. І це правильний підхід. Незважаючи на комісію 13 % з виграшу, на сьогодні більшість користувачів віддають перевагу легальним інтерактивним ставками. Контори, яким на сьогодні довіряють більшість користувачів: Ліга Ставок, 1хСтавка, Леон, Парі-Матч і Марафон.