Друк на металі види робіт

11-4-2021

blagodarnost

Друк на металі

Надзвичайно ефектно виглядає кольоровий друк на металі.  Замовте нестандартні металеві візитки або нанесіть логотип на носії інформації – флешки або мобільні зарядні пристрої. Ви відразу помітите, як зросла віддача від рекламної кампанії. Корпоративні сувеніри з металу довговічні. Вони познайомлять з вашою фірмовою символікою максимум клієнтів і стануть в нагоді партнерам в роботі кожен день. Також хочемо вам порекомендувати купити диплом київ.

Якщо ви плануєте рекламну кампанію або готуєтеся до важливої презентації – замовте друк логотипу на металі. Повірте, це дуже вдале вкладення грошей, яке позитивно відіб’ється на бізнесі. Ми виконуємо всі види поліграфічних робіт з використанням металевих носіїв.

Варіанти друку на металі

Для нанесення повнокольорового малюнка на візитки і таблички, виконані зі сталі та алюмінію, використовується уф-друк на металі. Цей сучасний метод дозволяє передати тонкі нюанси кольору і забезпечує міцне зчеплення фарби з поверхнею. Замовивши цей вид друку, ви отримаєте ефектні візитні картки і зможете прикрасити зображенням власної продукції таблички або папки для документів.

Якщо вам потрібно помістити на візитку логотип і контактні дані компанії, підійде прямий друк на металі. Для додаткового збереження можливе нанесення тонкого шару уф-лаку, стійкого до зовнішніх впливів. Корпоративний сувенір довго збереже первозданний вигляд, а візитка справить враження і виділить вас з натовпу.

Більш стримано і лаконічно виглядає лазерний друк на металі. Наші майстри вміють домагатися вражаючого ефекту-зображення здається об’ємним незважаючи на те, що колір повністю відсутній. Тонкі штрихи складаються в картину або малюнок, шрифт виходить витонченим і глибоким. Можлива комбінація різних технік-лазерне гравіювання і друк фарбою на металі. У такій техніці ми друкуємо таблички на двері кабінетів, виконуємо брендування готової продукції. Добре виглядають також обкладинки для дипломних робіт або подарункові папки з металевими пластинами.

Оригінальні носії інформації з металу

Ринок рекламної продукції постійно зростає, конкуренція посилюється, тому друк на металі набирає обертів. Будьте в тренді-замовте флеш-карти з фірмовою символікою. Вони будуть постійно перебувати в полі зору ваших партнерів і потенційних клієнтів і тим самим продовжать працювати на вас протягом тривалого часу.

Телефонуйте нашим співробітникам і замовляйте друк на металі. Вони допоможуть підібрати носії реклами з числа наявних на складі і розрахують вартість поліграфічних послуг. Можливий також друк логотипу на сувенірах, придбаних замовником самостійно. Якщо необхідно, дизайнери складуть макет і запропонують актуальну колірну гамму.