Гумор анекдоти

4-10-2019

Юмор анекдоты
Дякую за натхнення і мурашки.
Також хочемо вам порекомендувати http://sebat.org.ua
Англійський гумор прийнято вважати особливим, тонким, аристократичним. При цьому англійці не чужі самоіронії. Ні в одній країні світу не вміють сміятися над собою так, як це роблять в Англії.
Лондон, Темза, табличка , під нею сидить джентльмен з вудкою. Я не ловлю рибу, я купаю свого черв’яка. Полісмен відходить, але з’являється через 10 хвилин. Ви купаете черв’яка, покажіть мені його. Джентльмен дістає з води гачок, а на ньому черв’як. Тут не можна купатися без купального костюма. Скажіть, Роберт, що ви думаєте про бігу підтюпцем. Дуже навіть корисно в нашому віці. Але, коли я бігаю підтюпцем, у мене завжди проливається з склянки віскі і гасне сигара. Біля одного з пабів йде бійка.
Вибачте, це приватна бійка, або можуть брати участь всі.
Англійський лорд після корабельної аварії опинився на безлюдному острові. Через деякий час його знайшли і врятували. Моряки довго дивувалися, навіщо йому три хатини. Одна — це мій дім, друга — це мій клуб, а третя — це клуб, який я ігнорую.
Американський турист ходить із гідом по Лондону.
Все тут у вас таке маленьке, затиснуте, – каже він. – Це будівля, наприклад, було б в Америці разів у десять вище. – Я теж, але я ж не кричу про це на весь місто.
Американський журналіст бере інтерв’ю у англійського письменника.
Вибачте, вас не бентежить моя звичка. О, ні, не турбуйтеся, – люб’язно відповідає його співрозмовник, – можете покласти на стіл всі чотири ноги. – Я б хотів те, що їсть он той чоловік біля вікна. Це неможливо, він не віддасть.
Англійський бізнесмен отримав лист від колеги. Я двадцять років розносю пошту в цьому районі.
Іноземець, який приїхав в Лондон, не може знайти дорогу до готелю з – за густого туману. Нарешті він опинився біля якоїсь огорожі і широких сходинок. Скажіть, будь ласка, куди я потраплю, якщо піду по цих сходинках.
Англійська село, у зеленій огорожі грає хлопчина. Малюк, а де твій батько. Ідіть прямо туди, ви його там дізнаєтеся з яскраво – червоною панамі.
Дякую за натхнення і мурашки.
Як просканувати людини з тату. Повне або часткове копіювання матеріалів сайту без погодження з редакцією заборонено. Повне або часткове копіювання матеріалів сайту без погодження з редакцією заборонено.
Ми раді, що вам сподобалося.