Хто такий ігор сподін

7-20-2021

Игорь Сподин , який відомий багатьом як успішний бізнесмен, вирішив зайнятися марафонським бігом абсолютно несподівано для оточуючих. З юних років він не надто захоплювався фізкультурою і справляв враження, скоріше, людини науки та інтелектуальної праці. Проте, завзятість і тривалі тренування дали свій результат і дозволили атлету домогтися успіхів на новому терені.

Як з’явилася ідея зайнятися бігом

У молодості сподін ігор марафонець захоплювався футбол і особливо добре виступав у ролі голкіпера. Коли чоловік досяг успіхів у бізнесі і став успішним ресторатором, друзі запросили його виступати за аматорську команду. Тоді ж знайомі запропонували ігор зайнятися бігом.

Несподівано для самого себе сподін виявив, що регулярні тренування йому подобаються. Велику роль зіграла підтримка з боку членів спортивного клубу. Спілкування з ними стало для атлета справжнім мотиватором, що змушував кожен день рано вставати і відправлятися на чергову пробіжку.

Участь у марафонах

Вперше про гравця сподіна як про марафонця заговорили в 2017 році, коли він добре показав себе в dnipro atb marathon. До цього спортсмен брав участь тільки в змаганнях місцевого масштабу і різних благодійних заходах. Після першого успіху сподін починає частіше з’являтися на стадіонах. За 2018-2019 роки він бере участь вже в трьох марафонах.

    • Не завжди сподину легко давалася участь у змаганнях. Під час київського забігу, наприклад, він відчув себе погано і зійшов з дистанції на 15-му кілометрі. Не вдалося атлету зайняти призове місце і в чорногорській подгориці. Однак це не відбило у спортсмена волі до перемоги. Він продовжує тренуватися і планує проявити себе на майбутніх змаганнях тільки з кращого боку.