ЛІТНІЙ ТАБІР ДЛЯ ДІТЕЙ І ПІДЛІТКІВ, В ІСПАНІЇ

7-13-2018

Вчити іспанську, провівши незабутнє літо в Іспанії так просто!

Вивчати культуру, скуштувати національні страви, знайомитися з традиціями, а також завести друзів з різних куточків світу, а також легко і невимушено удосконалювати іспанська… що може бути краще?
Цей табір спеціально для хлопців, які обожнюють активний відпочинок і бажають з користю провести це літо. Вдале поєднання занять з іспанської мови з різноманітною дозвіллєвої програмою і спортивними заходами зробить відпочинок у таборі по-справжньому яскравим і барвистим! В таборі у хлопців буде унікальна можливість знайти собі друзів не тільки з Іспанії, але також і з усього світу, адже у нього з’їжджаються школярі з 40 країн світу! Атмосфера інтернаціонального спілкування створює найкращі умови для вдосконалення мови та вільного спілкування з однолітками.
Враховуючи всі особливості і переваги дітей і підлітків 9 різних таборів у різних куточках Іспанії задовольнять смак навіть найвибагливіших любителів іспанської мови. Спочатку хочу вам запропонувати почитати більш детальний опис та ціни тут лагерь в Испании.
На море або в самому центрі сучасного міста, на півночі чи на півдні, відпочинок в таборі donQuijote безсумнівно стане яскравим пригодою для кожного, хто його відвідає!

Програми

· Полнодневний табір

Живучи, навчаючись і спілкуючись зі своїми однолітками з різних країн протягом всього дня, учасники табору занурюються в інтернаціональну середу (60% іспанських дітей і 40% хлопців та дівчат з усього світу), яка дозволяє з великим успіхом вивчати іноземну мову і застосовувати його в життя. Прокидаючись разом, відвідуючи гуртки, готуючись до заходів, подорожуючи у хлопців з’являється можливість завести собі друзів з усього світу на все життя!

Де? Всі літні табори

· Програма для підлітків
Спеціально створена для тінейджерів від 14 до 18 років програма, яка не тільки дозволяє вивчати іспанську в Іспанії, але яка докорінно відрізняється від звичайного літнього табору. Перше, табір для підлітків складається тільки з хлопців з різних країн, групи не змішані з іспанськими хлопцями – відповідно більше спілкування і культурного обміну! Друге, ця програма не обмежена резиденцією. Навпаки, проживаючи в резиденції або сім’ї, навчатися діти будуть у школі неподалік – відповідно більше самостійності! Звичайно, завжди поруч з хлопцями буде «супроводжуючий», який буде проводжати до школи і під час позакласних заходів

Де? Гранада і Севілья

· Проживання в сім’ї
Для дітей старше 14 років є унікальна можливість стати частиною іспанської сім’ї, вибравши цю програму. З 9.15 до 20.00 вони будуть брати участь у житті табору – відвідувати заняття, гуртки, спортивні секції їздити на екскурсії – але потім до вечері повертатися в сім’ю. Вихідні – теж час для того, щоб більше часу провести з сім’єю і помандрувати разом.

Де? Саламанка, Валенсія, Гранада, Севілья

· Денний табір
Хочете всією родиною провести літо в Іспанії? У такому разі ця програма для вас! Денний табір залишає можливість відвідувати всі заходи в таборі, а на ніч повертатися до сім’ї*. Учасники цієї програми відвідують всі ті ж уроки іспанської, майстерні, екскурсії і т. д., спілкуючись з хлопцями з полнодневного табору з 9.15 до 20.00, а ввечері та на вихідних залишаються з сім’єю. Обід і полуденок включені.

Де? Всі табори

*У цьому випадку батьки можуть відвідувати днем курси іспанської мови

· Курс іспанської
Вивчати іспанську мову на заняттях, які викладаються в наших таборах, а після обіду бути вільним для подорожей і знайомства з країною.

ОПИС КУРСІВ ТА ШКОЛИ

Програма для літніх таборів була створена спеціально таким чином, щоб відповідати всім вимогам дитячого освітнього відпочинку. У таборі працюю тільки професійні викладачі іспанської та вихователі, які працюють в наших школах цілорічно.

На кожного вихователя доводиться 8-12 дітей, більшість з яких – іспанці чудово володіють англійською. Вихователі поруч з дітьми 24 години на добу і завжди готові допомогти, якщо це необхідно.

Що стосується викладачів, то для того, щоб забезпечити хлопцям найбільший успіх, ми ретельно відбираємо для наших таборів досвідчених педагогів. Всі заняття проходять в інтерактивній формі, роблячи акцент на комунікативній методиці навчання, який поєднує в собі всі навички вивчення мови, такі як граматика, читання, говоріння, письмо, аудіювання, лексика і дозволяє легко і плідно вивчати іспанську мову.

У перший день табору проводиться тест на рівень знання мови і потім формуються групи з урахуванням не тільки рівня мови, але і віку. Кількість студентів у кожній групі – не більше 14 чоловік, що дозволяє приділити увагу кожному.

СПОРТ І РОЗВАГИ

Дозвілля також як і уроки ретельно підготовлений і продуманий – нудьгувати ніхто не буде! Такі події як пошук скарбів, тематичні дні в стилі ковбоїв, індіанців або лицарів, дискотеки, конкурси талантів, театральні вистави, а також різні ігри назавжди залишаться в пам’яті хлопців! А крім безлічі заходів і змагань, у хлопців з’явиться унікальна можливість навчитися новому і дати волю своїм захопленням, адже в таборі

величезна кількість майстерень та гуртків на будь-який смак: театральний, журналістський, музичний (гітара, барабани, маракаси і т. д.), кулінарний, танцювальний (бальні танці фламенко), спортивний і екологічний та багато інших!

Також нас чекають неймовірні екскурсії!

В залежності від місця розташування табору у хлопців з’явиться можливість відвідати знамениті місця Іспанії, познайомитися з її культурою, архітектурою та визначними місцями.