Майже рекорд в матчі Creepwave проти SpiderPigzs

11-13-2021

Багато хто з сучасних професіональних гравців і фанатів DoTA 2 регулярно стає свідком, а іноді й сам приймає участь у постановці різноманітних кіберспортивних рекордів. Ба, навіть більше, https://dota2-bet.com/ru/ щодо того, чи буде поставлений той чи інший рекорд регулярно приймаються у різноманітних букмекерів.Безумовно, добре, коли якійсь команді або гравцю вдається встановити рекорд, проте дуже шкода, коли до нього залишається лише трошки, але переможного результату досягнути не вдається. Більше – читайте далі.

Як було майже встановлено рекорд?

Нещодавно, у одному з матчів закритих кваліфікаційних раундів на ESL OneFall 2021 між командами Creepwave та SpiderPigzs було встановлено непоганий результат з показників здобутого золота. Команда, яку очолював ЕвгенійChuvash Макаров, мала перевагу над командою супротивника у 101 000 золотих під час гри на третій карті. Відмітимо, що перші дві гри проходили в атмосфері напруженого протистояння, і кіберспортсмени чимдуж боролися за кожне вбивство героя супротивників.

Досягти такого нищівного домінування гравцям вдалося аж на 79-тій хвилині матчу. Після цього команда Creepwave через недоцільні дії деяких її членів віддала незначну частину своєї переваги, але уже через дів хвилини її гравці змогли завершити третю гру на свою користь. Скоріше усього,у тому випадку, аби гравці не розгубилися на 79-тій хвилині – вони б змогли побити діючий рекорд.

Першим звернув увагу на такий непоганий результат аналітик на ім’я Бен Стінуізер. Повідомляється, що подібний напрочуд гарний результат є другим серед найбільших переваг у кількості золота за останні п’ять років. Самі гравці ніяк не прокоментували такий їх результат, мовляв – аби був рекорд,тоді можна було б і поговорити. Звичайно, що до уваги беруться виключно ті матчі, які проходили на професійних кіберспортивних аренах під наглядом багатьох вболівальників, аналітиків і численних представників преси.

Що відомо про чинний рекорд?

Матч, який визнано на сьогодні найуспішнішим по розриву в вибитому золоті, пройшов наприкінці 2020 року між командами Elephant та EHOME. У тому протиборстві команда Elephant спромоглася отримати перевагу над своїм супротивником у цілих 154 000 золотих і завдала їм нищівної поразки. В результаті, команда вийшла у фінал China Dota2 ProCupSeason 2, де змагалась з TeamAster.

Трохи більше про ESL OneFall 2021

Закриті кваліфікаційні раунди на ESL OneFall 2021 проходять з 9-го по 11-те серпня 2021 року в режимі онлайн. Між вісьмома колективами, що отримали запрошення на ці ігри розігрується два слоти на основний чемпіонат, а отже боротьба між ними обов’язково буде запеклою! Залишається лише побажати всім учасникам майбутнього чемпіонату успіхів.