Огляд різновидів ставок на спорт онлайн

8-21-2021
Огляд різновидів ставок на спорт онлайн

Сучасні Інтернет-букмекери приймають кілька типів парі. Спочатку можна було робити тільки одиночні ставки на спорт онлайн до початку матча. Згодом букмекери додали такі парі як ланцюжки, системи, Лакі, ставки Live.

Парі по часу укладення

За цим критерієм ставки поділяються на дві об’ємні категорії:

  • передматчеві;
  • Live.

Передматчеві пари приймають до того моменту, коли буде даний стартовий свисток. Такі ставки вирізняються низькою маржою.

Live парі більш динамічні. Їх дозволяється робити з моменту початку гри та майже до самого завершення. Кількість варіантів для прогнозування тут на порядок більше, у порівнянні з передматчовою лінією. Маржа букмекера більша, проте є великі шанси спіймати набагато кращі коефіцієнти.

Ставки за кількістю подій

Найбільшу популярність мають ординари – це одиночні парі. Гравець прогнозує результат конкретної події, наприклад, що збірна України переможе збірну Франції. Вірний прогноз приносить прибуток, невдача призводить до програшу.

Ще один цікавий тип ставок – експрес. Таке парі включає декілька ординарів. Їх коефіцієнти перемножуються між собою. Виграш виплачується на основі підсумкового коефіцієнта. Якщо хоча б один ординар з експресу не зіграє, то програє вся ставка.

Модифікацією експресу виступає система. Вона включає декілька комбінованих парі. На відміну від класичного експресу, тут у гравця є право на 1-2 помилки. Вони зменшать виграш від парі, але залишать шанси на успіх. У системі «2 з 3» формуються експреси з двох подій, «3 з 5» – з трьох.

Екзотичні види парі

Ланцюжок – включає декілька ставок на різні події. Гравець може задати послідовність з якою будуть враховуватись ординари. Ставки розраховуються одна за іншою, доки не буде зафіксовано програш. Чим більше вдалих прогнозів у ланцюжку, тим вище виграш.

Лакі – гравцю пропонуються зробити ставку на декілька ординарів, які додатково трансформуються в експреси. Щоб отримати виграш, треба вгадати результат хоча б по одному парі.

Який тип парі вибрати?

Подібне питання зазвичай виникає у початківців. Кожен тип парі має свої сильні та слабкі сторони. Краще за все дотримуватися системного підходу та підбирати оптимальний варіант у залежності від ситуації. Початківцям краще починати з ординарів, експресів та систем, а більш складні варіанти ставок залишити на потім.

Якщо подія має хороший коефіцієнт та за розрахунками є великі шанси на те, що вона станеться, то тут однозначно обирають ординари.

У випадках, коли є кілька подій з малими коефіцієнтами та високою ймовірністю виграшу – віддають перевагу експресам.

Коли є від 3 до 7 подій з високими коефіцієнтами, але до декількох з них є питання, то краще зробити ставку типу система.

Скільки можна заробити на ставках?

Спортивні парі не гарантують отримання виграшу, бо точний прогноз не можуть дати навіть кращі аналітики. Але шанси на перемогу є завжди. Розмір виграшу залежить від вдачі, розміру парі та якості управління ігровим балансом.

Як управляти банком для парі?

Існують декілька підходів. Одні гравці подвоюють розмір ставки після кожного програшу, щоб відіграти втрати. Інші – на кожну подію ставлять фіксований відсоток від банку. Друга стратегія більш приваблива та чудово підходить для новачків.

Ставки на спорт в онлайн форматі – це можливість зробити перегляд матчів більш цікавим, заробити при хорошій аналітиці. Завдяки Інтернет букмекерам парі стали доступними кожному. Достатньо мати смартфон, ноутбук та вихід в Інтернет.