Як правильно вибрати букмекерську контору

1-12-2021
Рейтинг честных букмекерских контор – топовая «десятка»

Надійність букмекерської контори

Щоб перший досвід знайомства зі ставками на спорт не виявився невдалим, необхідно вибрати правильну букмекерську контору. Сайт https://betting.ua/ складає рейтинг букмекерських контор виходячи з декількох важливих факторів:

  • ліцензія
  • скарги гравців
  • служба підтримки
  • правила та умови бк
  • асортимент ігор
  • знаходження в чорному списку

Рейтинг букмекерських контор дуже важлива річ, так як він допомагає оцінити роботу компанії враховуючи всі фактори. Граючи в букмекерській конторі, ми використовуємо не віртуальні, а кровно зароблені реальні гроші, тому щоб не програти їх і не залишитися з порожніми кишенями, важливо знати, на які критерії звертати увагу. Перше, на що варто звернути увагу – топ 10 букмекерських контор і наявність позитивних і негативних відгуків. Наявність високого рейтингу і кращої репутації дуже важлива річ, так як вона прямо характеризує відносини компанії до своїх клієнтів. Цей фактор дуже важливий для новачків, тому що вони не мають великого досвіду і потребують всебічної підтримки.

Наявність низького рейтингу має служити червоною ганчіркою і зупиняти від переходу на такий сайт. Друге, на що варто звернути увагу – медійність і дата створення компанії. Ці два фактори варто розглядати в сукупності, так як постійна поява реклами букмекерської контори може говорити не про її популярності, а про великі витрати на рекламу. Перевірена букмекерська контора приваблює своїх користувачів тим, що вона вже не перший рік на ринку, що свідчить про надійність і фінансову стабільність. Найчастіше хороші компанії використовують свої можливості для підтримки спортивних змагань, тому наявність логотипу бк на формі улюбленого клубу, говорить про правильний вибір.

Варто відзначити, що нові компанії не завжди є поганими, в цьому випадку необхідно детально вивчити офіційний сайт і огляди. Третій і найважливіший фактор-ліцензія. Вивчаючи сторінки сайту букмекерської контори обов’язково ознайомтеся з розділом юридична інформація. У цьому розділі повинна бути вказана інформація про ліцензуючий орган і номер ліцензії. Крім цього, повинна бути інформація, де, як і куди поскаржитися на букмекерську контору в разі виникнення суперечок. Варто відзначити, що сайт букмекер експерт вже провів цю роботу за вас, провівши роботу в порівнянні бк і інформація про наявність ліцензій і надійності, легальності можна знайти в розділі букмекери. Надійні букмекерські контори мають оцінку вище 6,5 балів.

Пропозиції букмекерів

Не менш важливим фактором буде широта ліній. Щоб стало зрозуміло всім-кількість спортивних подій, на які можна зробити ставку, при цьому в рамках одного матчу допускаються сотні подій. Даний параметр постійно зростає і змінюється: додаються нові види ставок, кіберспортивні дисципліни, громадські та політичні події. Майже в кожній, навіть самої низько рейтингової компанії, можна зробити ставку на переможця «голосу» або результату державних виборів.

Але все ж більшість гравців зупиняються на спортивних дисциплінах.популярні види спорту, такі як футбол, хокей, теніс, доступні у всіх бк, але якщо вас цікавить кіберспорт, то список букмекерських контор значно скорочується. В даному випадку важлива наявність турнірів, дисциплін і видів коефіцієнтів. Лінія ставок один з найважливіших факторів вибору. Розпис ставок відрізняється від широти ліній, тільки тим, що вона показує варіанти в рамках одного матчу. Цей показник великий, так як популярні букмекери намагаються задовольнити всі запити гравців.