Що таке друк на самоклеючій плівці Оракал

1-5-2020

Что такое печать на самоклеющейся пленке Оракал
Друк на самоклейній плівці – яскравий та ефективний спосіб оформлення гладких поверхонь. Подібного роду продукція передбачена для сприйняття її з невеликого відстані, тому особлива увага приділяється дрібниць і точності зображення. У друкарні професіонали своєї справи гарантують вам відмінний результат з високою чіткістю і точною передачею кольору. Сучасна техніка і фахівці здесь, які з нею на «ти» – гордість і вагома перевага компанії. Важливі матеріали, які гарантують стійкість до температурного впливу і вологи.

При розрахунках потрібно враховувати перевитрата плівки. Стійкість до води: При наклеюванні на алюміній через 48 год. Призначена для сольвентного друку яскравої рекламної графіки для короткострокового і середньострокового зовнішнього застосування. Володіє прозорим акриловим постійним клеєм. Підходить для наклеювання на різні поверхні, наприклад, на рекламні стенди, скло, метал і пластик. Добре підходить для використання на гладких і злегка вигнутих поверхнях. Підходить для друку на сольвентних, еко – уф , латексних та уф – отверждаются чорнилі.
Які завдання може вирішити самоклейна плівка.

Широко застосовується в оформленні рекламно – інформаційних вітрин, на транспорті. Основні переваги такої реклами – невелика вартість і довговічність. Як правило, плівка для друку має спеціальну клейову основу. В залежності від тривалості її експлуатації, можна використовувати легкосъемну або ж постійну основи. Набрид інтер’єр в офісі або вдома. Привнесіть в нього фарб, адже це так просто і доступно. Для команди професіоналів не складе труднощів оперативно і в будь-яких обсягах відтворити всі ваші дизайнерські задуми. Широкий вибір друкарні надає різноманітні види плівок. Вони різні по своїй текстурі і властивостями. Перфорована плівка ідеальна для застосування на стеклах громадського транспорту або скляних поверхнях магазинів – має наскрізним ефектом. Доступні ціни нададуть максимум можливостей і зроблять вибір ще більш складним. Висококваліфіковані фахівці в поєднанні з використанням сучасного обладнання та якісних матеріалів здатні створити для вас будь-яке чудо – фантазуйте і замовляйте. Компанія надає вам найширший вибір послуг в області інтер’єрної та широкоформатного друку за низькими цінами.