Як дивитися історії в instagram

11-3-2021

Stories в instagram, вони ж “розповіді”, “моменти”, “сторіс” або “історії” з’явилися в 2016 році, і з тих пір набрали таку популярність, що instagram постійно оновлює і вдосконалює даний формат. Сторіс в instagram з’явилися завдяки snapchat, що набирав популярність, в якому користувачі могли відправити короткі відео і фото. Також хочемо порекомендувати почитати як дивитися анонімно Сторис Инстаграм на сайті , також тут багато порад.

Зараз сторіс переглядають більше 400 мільйонів користувачів instagram на добу, і ця цифра продовжує зростати.

Будь-який контент в instagram можуть побачити всі користувачі-публікації в профілі і “історії”, – це дуже перспективний медіаформат, до того ж сторіс інтегруються з facebook, і користувачі можуть переглядати їх зі стрічки цієї соціальної мережі.

Сторіс можна переглянути тільки 24 години, після чого вони пропадають зі стрічки і зберігаються в архіві, доступному тільки для користувача. Час одного відео-ролика становить не більше 15 секунд.

“історії” активно використовуються для реклами, для просування особистого бренду і бізнесу. Вони допомагають бренду нагадувати про себе, залучати нову аудиторію, розповідати про акції та новинки. Сторіс-це немов ваш власний тв-канал.

Як подивитися сторіс в instagram?

“історії” в instagram з’являються у верхній частині програми, щоб переглянути сторіс, досить натиснути на фото профілю. Сторіс перемотуються одноразовим натисканням на екран телефону: праворуч-перемотування вперед, ліворуч-назад. Сторіс призупиняються довгим натисканням на екран-це зазвичай використовується, щоб прочитати довгі тексти.

Щоб перемикати сторіс, необхідно перегорнути, провівши по екрану справа наліво або навпаки.

Як зробити сторіс в instagram

Створювати сторіс можна через instagram або сторонніми додатками, завантажувати фото і відео з комп’ютера, попередньо відредагувавши їх. Ми розповімо про всі способи створення і завантаження сторіс.

Щоб додати в сторіс відзняті раніше відео і фото, потрібно перейти в режим зйомки історій, натиснути на крайню кнопку зліва, щоб перейти в галерею, і вибрати необхідні файли. Таким чином, ви можете знімати історії не тільки на камеру з програми, але і на будь-яку доступну камеру телефону, якою користуєтеся.

Як зняти сторіс в instagram?

Instagram дозволяє знімати і редагувати свої історії прямо через додаток. Щоб створити історію, клацніть на значок камери у верхньому лівому куті програми або відкрийте камеру, провівши пальцем вправо.

Камера instagram має кілька режимів і свої особливості. Давайте познайомимося з кожним з них.

Як тільки ви переключаєтеся на створення сторіс, включається звичайний режим камери. Одне коротке натискання на центральну круглу кнопку створює фото, довге натискання-відео, яке триває 15 секунд. Якщо, утримуючи кнопку, перемістити її вгору-камера наблизиться до об’єкта.

Під кнопкою створення фото і відео знаходиться меню з іншими режимами камери.

Boomerang

Boomerang-аналог живих фото, тобто короткі зациклені відео, складені з серії фотографій. Кадри, зроблені один за одним, програються від початку до кінця і в зворотному порядку. Зараз популярність “бумерангів” вже не така велика, як після появи, але користувачі все ще люблять знімати короткі відео і придумують нові ідеї.

Суперзум

Суперзум дозволяє знімати драматичні 3-х секундні відео з використанням наближення камери до об’єкта і спеціальної музики. Instagram дає можливість вибрати кілька варіантів зйомки, від романтичних до трагічних. Залишається тільки підібрати підходящий.

Зворотна зйомка

Зворотна зйомка створює відео з відтворенням у зворотний бік, таким чином можна урізноманітнити свій контент цікавою ідеєю.

Вільні руки

Вільні руки дає можливість знімати без затискання кнопки на екрані. Зйомка одного відео триватиме 15 секунд.

Текст

Текст-режим, який дозволяє вставити текстову інформацію в сторіс. Є кілька варіантів шрифтів: модерн, неон, друкарська машинка, жирний. Перемикаються шрифти дотиком до назви шрифту вгорі екрану. Ви можете поміняти колір фону, доторкнувшись до кнопки з поточним кольором знизу зліва.

Прямий ефір

Прямий ефір дозволяє транслювати сторіс в режимі реального часу, спілкуватися з передплатниками і отримувати миттєвий відгук. Прямий ефір не може тривати більше однієї години, і користувачі бачать приходять в цей час коментарі та лайки на екрані з трансляцією. Почати прямий ефір дуже легко. Досить вибрати потрібний режим, і з’явиться кнопка “в ефір”. Передплатники, які в даний момент знаходяться онлайн (їх можна побачити в режимі прямого ефіру) отримають повідомлення про початок трансляції.

Під час прямого ефіру є можливість написати коментар і закріпити його на екрані. Можна відключити можливість коментувати для всіх, натиснувши на пункт меню і вибравши “вимкнути коментарі”. Прямий ефір дозволяє вести трансляцію спільно з іншим користувачем.

Щоб закінчити трансляцію, треба натиснути “завершити” і підтвердити дію. Натиснувши кнопку “зберегти”, ви скачаєте прямий ефір без лайків і коментарів. Ця функція зроблена для того, щоб відеоматеріал не пропав. Пряму трансляцію можна бачити в instagram в записі ще 24 години, як звичайні сторіс.

Пам’ятайте: якщо не зберегти минулий прямий ефір, через 24 години він буде видалений, і відновити його не вийде.

Маски в instagram

Ще одна функція сторіс-додавання масок. Маски-віртуальні фільтри для обробки облич, що дозволяють зробити історії ще більш барвистими і смішними.

Маски доступні майже у всіх режимах зйомки. Досить натиснути на смайлик праворуч від кнопки запису і вибрати відповідну. Маски можуть змінюватися разом з поворотом камери, навколишнього простору або міміки користувача.

Як зробити репост сторіс в instagram?

У сторіс можна опублікувати свої пости з профілю instagram, щоб привернути до них більше уваги. Для цього потрібно натиснути на іконку літачка під постом і вибрати “доповнити історію”.

Ви можете зробити репост самої історії з профілю іншої людини, якщо ваш аккаунт відзначили в ній. Коли це відбувається, ви отримуєте повідомлення в особисті повідомлення про згадку в сторіс, там же є активне посилання”додати це в історію”. Після кліка по посиланню відкриється вікно з редагуванням сторіс.

Як відредагувати сторіс в instagram?

Після того, як ви зняли історію, настав час її відредагувати. Редагування доступне і для фотографій, і для відео.

Як додати фільтри в instagram?

Щоб подивитися і застосувати фільтри, потрібно провести пальцем вліво і вибрати вподобаний.

Як додати хештеги в історії instagram?

Хештег-це спеціальна мітка, яка об’єднує контент користувачів в одну групу. В instagram хештеги використовуються не тільки як засіб навігації і пошуку, але і для просування. Можна сказати, що хештеги – це ключові слова вашого поста, сторіс і профілю в instagram.

Є кілька способів додавання хештегів в сторіс.

Перший спосіб: натиснути на іконку стікера вгорі екрану і вибрати “#хештег”. В цьому випадку вводити хештег потрібно без символу #, instagram запропонує кілька популярних або часто використовуваних хештегів.

Другий спосіб: ввести хештег за допомогою інструменту “текст”. В цьому випадку вводити необхідно разом з символом решітки #, і instagram так само запропонує вибрати популярні або часто використовувані хештеги.

Деякі користувачі вдаються до хитрощів, щоб вставити в сторіс більше хештегів. Використовують відразу два способи, пишуть більше хештегів текстом, приховують хештеги в погано проглядається зоні екрану (в самому низу або верху історії), заливають текст з хештегом кольором фону, щоб вони не були видні користувачам, і не дратували при перегляді.

Такі хештеги беруть участь в пошуку в instagram.

На сервісі onlypult.com при публікації сторіс ви можете вставити до 9 хештегів, при цьому вони не видно в самій сторіс, але беруть участь в пошуку instagram.

Як додати геітку в instagram?

Геометки в instagram теж використовуються для просування і пошуку публікацій. Геометки або геотеги – це дані про конкретне положення, проставляються в кадрі, як метадані.

Вставити геотег в сторіс instagram дуже легко. Досить натиснути на значок стікера і вибрати пункт . Виберете із запропонованого списку або почніть вводити назву локації.

Як відзначити людину в сторіс instagram?