Як правильно вибрати юриста.

4-11-2018

Як правильно вибрати юриста.
Інформація для імпортерів! З 28.03. – ми вводимо новий формат вивантаження, через два тижні всі старі формати будуть відключені. Кількість юридичних контор, які працюють на ринку нерухомості, набагато перевищує попит населення. Тому виникає питання, до кого звертатися в момент укладання угоди з придбання квартири? Адже всі ми розуміємо, що економія на юридичних послугах може обернутися для нас боком. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі юридичні послуги Київ.
Випадки, коли покупець залишається і без грошей і без житлоплощі, на жаль, сьогодні далеко не рідкість. За словами Романова, сьогодні новий федеральний закон знаходиться в стадії розробки законопроекту. «Ймовірно, законодавець сопрягает розробку і запровадження нового закону про нотаріат з новою редакцією ЦК, яка встановлює обов’язкове нотаріальне посвідчення угод з нерухомим майном», – пояснив він.
Таким чином, прийняття закону про нотаріат очікується не раніше осені 2012 року. І це в черговий раз збільшить вартість операції з купівлі квартири.