Як просунути сайт

3-28-2019

Как продвинуть сайт
У цій статті я розповім про тих висновках до яких прийшов, коли займався просуванням сайтів. Інформація буде корисна тим, хто збирається просувати нові сайти. Комплексне просування обходиться в багато разів дорожче. Посилання – це всього лише один з факторів, що впливають на позицію вашого сайту. У даній статті розкриваються деякі нюанси seo. Якщо вам необхідно комерційне просування в Москві або регіонах, то варто звернутися до фахівців.
Також хочемо вам порекомендувати https://turboseo.net.ua/open-seo.htm
На практиці процес просування дуже громіздкий і полягає в утримання аудиторії на вашому сайті або просуває сторінки.
Основне золоте правило, завдяки якому новий сайт може з’явиться в топових позиціях – це наявність унікальної і корисної інформації.
По середньочастотним запитам, ваш сайт так само може зайняти цілком непогані позиції. Наведу приклад, що стосується мого сайту.
Таргетинг був обраний – всі місця розташування. При перевірці – введення запиту і вибору, наприклад, регіон Москва, сайт все одно опинявся на 40 місці. Наприклад, мій сайт зайняв непогані позиції по середньо частотним запитам, що стимулює працювати над якістю матеріалу. Насправді є велика кількість ресурсів, де ви можете перевірити позиції сайту, але мені першим попався цей, і хоча я не коли не становив семантичне ядро для свого сайту, сайт зайняв наступні позиції за середньо частотним запитам.
Я склав такий графік, щоб показати найбільш наочніше, як просувати сайт на високі позиції. Найперше і найважливіше – це унікальний та корисний і добре оформлений контент.
Протягом існування сайту даний пункт буде дуже важливий. Передбачається, що якісний сайт будуть відвідувати його будуть шукати в пошуковику, на нього будуть посилатися, зросте ТІЦ і PageRank. Верхні щаблі будуть даремні без фундаменту. На верхівки піраміди розташувалися найменш значущі чинники. Це насамперед стосується сайтів компаній, якщо ж ви ведете свій блог і не намагайтеся його монетезивати, то не обов’язково складати семантичне ядро. Внутрішня оптимізація сторінок сайту, наприклад, наявність опису сайту – description і тд.