Як створити інтернет магазин

2-10-2020

Задумалися про те, А чи не почати бізнес в мережі? Все, що потрібно знати початківцям, перед відкриттям інтернет-магазину, Ви прочитаєте в цій статті. Також хочемо порекомендувати почитати про Создание Интернет магазина на сайті та замовити створити інтернет магазин у профессіоналів .

Торгівля через інтернет-магазин-це сучасний і доступний спосіб ведення бізнесу.

Якщо ви думаєте що інтернет-магазин, для новачків запустити, буде не просто, то ви помиляєтеся!

Адже не дарма багато починаючі підприємці вибирають саме цей спосіб ведення торгівлі. Сьогодні такий бізнес має дуже низький поріг входження для новачків завдяки доступності движків і онлайн платформ, що дозволяють запустити свій магазин буквально за один день. Після прочитання цієї статті у вас з’явиться не просто загальне уявлення про те як організувати продажі через Інтернет, але купа додаткових інструкцій щодо подальших дій.

З ЧОГО ПОЧАТИ НОВАЧКОВІ?
Відразу Вас порадуємо: інтернет-магазин – це один з найпростіших шляхів відкрити свою першу справу.

З чого почати новачкові
На відміну від звичайного магазину, в інтернет-магазині вам не потрібно замислюватися про оренду торгових площ, вам не потрібно приймати на роботу продавця, вам навіть товари можна буде не закуповувати, якщо ви вирішили вести продажі по дропшиппінгу!

Ось чому торгівля через Інтернет так тягне новачків. Адже все що вам потрібно – це сайт інтернет-магазину. Красиво оформлений, наповнений товарами, вміє приймати оплату-сайт. Якщо у вас є такий сайт, то ви з гордістю можете сказати своїм знайомим що ви справжній бізнесмен і не власник якогось ларька з сигаретами, а господар справжнісінького інтернет-магазину.

ЯК ЗВАЖИТИСЯ НОВАЧКОВІ ЗРОБИТИ СВІЙ ПЕРШИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН?
Безумовно при відкритті інтернет-магазину ви зіткнетеся з масою труднощів. Вам потрібно буде вирішити багато питань: як знайти постачальників, як розкрутити сайт, відкривати ІП, як організувати доставку. і т. д. але проблема в тому, що якщо ви спробуєте сьогодні знайти відповіді на всі ці питання, то у вас просто не залишиться сил для першого кроку!

Питання потрібно вирішувати в міру їх надходження. Спроба вирішити відразу всі питання пов’язані з магазином заздалегідь приречена на провал — ви зав’язніть в смоляний ямі невпевненості і страху.

Найперше питання при створенні інтернет-магазину-це сайт магазину. Почніть саме з нього, абстрагуйтеся поки від Все інших питань. Завдання сьогоднішнього дня для вас це сайт-зосередьтеся на цьому завданні. А з завтрашнього беріться за інше завдання.

План інтернет-магазину для початківців
При наявності готового сайту інтернет-магазину Ви вже не зможете витрачати свій час даремно, обдумуючи як можна зробити щось на сайті. Адже у вас вже буде на руках свій сайт-можна просто взяти і зробити все що забажаєте!

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ, ПЛАН ДІЙ
Придумати що ви будете продавати (як знайти товари для інтернет-магазину);
Вибрати вільне доменне ім’я (як зареєструвати доменне ім’я);
Вибрати движок (яку CMS вибрати для інтернет магазину);
Вибрати хостинг і встановити движок на хостинг (Установка Moguta.CMS на хостинг).
Всього лише чотири рішення вам потрібно прийняти і ви зможете зробити сайт інтернет-магазину! Далі вам залишається тільки наповнити свій інтернет-магазин товарами, підключити потрібні способи оплати і почати торгівлю.

Але тут є підступ. Ви ризикуєте вибрати товар який не будуть купувати. Це як в анекдоті про невловимого Джо. Джо був невловимий не тому-що його ніхто не може зловити, а тому, що він просто нікому не потрібен.

Що потрібно знати новачкові при відкритті інтернет-магазину
Крім того ви ризикуєте втратити купу часу на пошуки такого невловимого Джо. В результаті тривалий процес вибору ніші може позбавити вас будь-якого бажання відкривати інтернет-магазин або що ще гірше зробить з вас мрійника. (ще одна стаття про вибір ніші ” як відкрити інтернет-магазин вибр ніші”)

Напевно ви зустрічали і самі таких мрійників які частенько кажучи “що б таке придумати що б продавати через інтернет-магазин?”. І так з року в рік. Не ставайте такими мрійниками: виберіть свій перший товар і спробуйте його продати. Нехай навіть це буде невдале починання, але ви отримаєте безцінний досвід і залишите далеко позаду всяких мрійників.

Якщо ви новачок, то краще продавайте, то що гарантовано купують.
Заускаючи інтернет-магазин, новачок повинен зрозуміти що краще продавати, то що продають інші, а якщо ще точніше то що купують. Адже завжди краще заходити на існуючий ринок, ніж створювати його з нуля.

Наприклад у Вашому місті є якийсь товар який все беруть в звичайних магазинах, а ви вирішили продавати його через інтернет-магазин, тому що вважаєте що так зручніше. В цьому випадку може все і не кинуться в ваш магазин, але можливо 1 з 10 покупців купить саме у вас.

Якщо ви новачок, то зверніть увагу на тренди.
Тренди з’являються і йдуть. Не всі розкручені магазини встигають їх помітити і відреагувати. Слідкуйте за трендами. Можливо вже зараз молодь вашого міста шукає дуже модний товар і не може знайти. В результаті вони замовляють його з іншого регіону. Знайдіть такий товар, замовте оптову партію і продавайте в роздріб. Ваші ціни будуть нижчими, і ви отримаєте своїх покупців.

Знайдіть проблему
Пам’ятайте, що ви початківець власник інтернет-магазину, і це ваш плюс, тому що ваш розум ще не затуманений наявним бізнесом, ви можете чистим поглядом поглянути на звичайних людей Вашого міста і побачити їх проблеми. Поспілкуйтеся зі знайомими, дізнайтеся які у них є труднощі, які вони відчувають незручності і запропонуйте рішення проблеми через свій інтернет-магазин.

Придумування доменного імені не тільки цікавий процес, але і дуже відповідальний. Адже змінити ім’я буде потім вже не можна, тому що все ваше SEO просування інтернет-магазину піде коту під хвіст, і ви відразу втратите всі досягнуті позиції в пошукових системах. Технічно звичайно це не важко зробити і навіть бувають випадки, що необхідно, але це трапляється рідко.

Що потрібно знати при виборі доменного імені:

ім’я повинно по можливості давати уявлення про ваш магазин і товари;
не потрібно використовувати такі Імена які можуть бути написані неоднозначно: наприклад koleso або coleco;
не використовуйте занадто довге ім’я: максимум 13 символів, щоб воно легко запам’ятовувалося;
можна використовувати дефіси або цифри.
Вибір доменного імені-це захоплюючий процес, ви можете підключити до нього своїх родичів і друзів. В результаті можливо вам запропонують купу варіантів і ви зможете вибрати той що сподобається найбільше.

ЯК ВИБРАТИ ДВИЖОК ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ
Движок інтернет-магазину-це програма, за допомогою якої Ви будете керувати вашим сайтом. Движок, він же CMS, дозволить вам заповнити каталог товарів, а покупцям дасть можливість зробити покупку. (корисна стаття на цю тему ” яку CMS вибрати для інтернет магазину”)

Від того наскільки функціональний ваш движок залежить наскільки ефективним буде ваш інтернет-магазин. Крім того движок повинен бути зрозумілим і зручним, що б ви змогли відразу приступити до роботи без необхідності його довго вивчати.

Зарубіжні здебільшого йдуть як безкоштовні. Їх можна легко завантажити, можна знайти для них русифікацію і зробити справжній магазин. Найпопулярніші серед них це OpenCart, PrestaShop, WooCommerce, VirtueMart. Останні два йдуть як плагіни до відомих безкоштовних CMS WordPress і Joomla. Якщо у вас вже є сайт на цих движках, то за допомогою цих плагінів ви можете перетворити свій діючий сайт в інтернет-магазин.

Найбільшим мінусів зарубіжних движків є висока ціна шаблонів і доповнень. Якщо якогось функціоналу не виявиться в движку вам доведеться сильно розщедритися на покупку плагіна. Крім того безкоштовність движка означає, що ви будете позбавлені підтримки від розробників і вам доведеться шукати відповіді на свої питання на форумах.