Як створити сайт самому

10-8-2020

У наш час можна самому створити сайт, причому не обов’язково для цього вчитися багато років. Отже, з чого ж починається створення власного сайту? Давайте про всі етапи створення розповімо по порядку. Хочемо порекомендувати замовити   створення сайтів 

Вибрати тематику сайту

Насамперед вам потрібно подумати, на яку тему ви хочете створювати веб-ресурс, звичайно, якщо у вас вже немає перспективних ідей на цей рахунок. Запам’ятайте, не намагайтеся зробити сайт без певної тематичної основи, тобто «про все». Якщо самому створити сайт, то тільки тематичний – так буде більше шансів його розкрутити. Краще вибирати тематику близьку вам по духу, про яку ви багато знаєте і могли б написати.

Структура і дизайн сайту

Далі, вам потрібно буде створювати веб-дизайн і сторінки свого майбутнього ресурсу. Для цього існують зручні візуальні веб-редактори, які допоможуть вам в створенні оригінальних сторінок, навіть якщо ви не особливо розбираєтеся в HTML. Ви можете завантажити шаблон сайту з інтернету, якщо не хочете довго мучитися. Благо зараз в Мережі є безліч безкоштовних шаблонів сайтів, на основі яких ви зможете створити дуже навіть хороший сайт.

Є варіант створення безкоштовного сайту, де вам ще легше буде розібратися, однак такі сайти великих успіхів, як правило, не досягають з причини великої кількості їх недоліків. Саме тому ми говоримо про те, як самостійно зробити сайт на платному хостингу.

контент сайту

Отже, після того, як ви створили сторінки, потрібно їх наповнення. Тобто вам потрібно написати цікаві тексти або ж їх купити на спеціальних біржах контенту. Те ж саме і з фотографіями, відео і іншим матеріалом. Пам’ятайте, не намагайтеся наповнити сайт текстами, взятими з інтернету, так як пошукові системи визнають тільки унікальний контент. Сайт з запозиченим контентом не доб’ється великих успіхів, а згодом буде блокований пошуковими системами.

Доменне ім’я

Після того, як ви наповніть сайт унікальним і цікавим вмістом, саме час його виставляти в інтернет. Для того щоб сайт могли знайти користувачі інтернету, він обов’язково повинен володіти адресою, для чого вам буде потрібно зареєструвати доменне ім’я. Якщо до цього можна було обійтися тільки своїми зусиллями і умінням, то тепер настав час заплатити. Справа в тому, що реєстрація домену коштує невеликих, але все ж грошей. 

Хостинг сайту

Після придбання доменного маєтку, вам залишається замовити хостинг. Як і за домен, за хостингові послуги теж доведеться заплатити. Але якщо ми говоримо про те, щоб самому створити сайт невеликого формату і без величезного функціоналу, то нам буде потрібно зовсім недорогий хостинг, за який ви заплатите один-два долари на місяць. Хостинг передбачає місце розміщення сайту, тобто ви його будете зберігати не у себе на комп’ютері, а на одному з віддалених серверів провайдера – так він буде доступний усім бажаючим, причому цілодобово.

Отже, самостійно створити нескладний сайт може майже кожен. Головне – вкласти в цю справу свої сили, спробувати зробити ресурс корисним і привабливим. Адже тільки з корисним для людей сайтом можна домогтися успіху в розкручуванні і отриманні доходу. Успіхів!