Як вибрати букмекерську контору?

3-10-2020

Список БК отримати нескладно-достатньо ввести відповідний запит в пошуковому рядку. Вибравши одну з зацікавили вас фірм, проведіть невелике Інтернет-дослідження. Зберіть доступну інформацію про дану БК, прочитайте відгуки на форумах гравців. Цілком може виявитися, що компанія, яка ховається за красиво оформленим сайтом, зовсім не так вже хороша. Хочемо порекомендувати вибрати букмекрску контору на сайті https://www.parimatch.tj , ту великі шанси на перемогу.

Як правило, в нижній частині сайту є ледь помітні посилання на статутну та юридичну інформацію про фірму. Такі нудні дані, як наявність ліцензії, кінцева дата її дії, правила, а також заяви про збереження таємниці інформації дають багату поживу для роздумів. Про повагу до клієнтів говорить наявність таких рубрик, як FAQ, хронологія фірми, нагороди та досягнення. Обов’язково повинні бути контактні дані, включаючи адреси і телефони. Можливо, вам не захочеться вчитуватися в усі офіційні документи, але справа навіть не в цьому. Чим більше вичерпної інформації можна знайти на головному сайті БК, тим більше відкриту політику веде компанія по відношенню до гравців.

Про ступінь щедрості БК можна судити по її коефіцієнтам. Якщо, наприклад, виграла ставку на нічию контора оплачує за коефіцієнтом менше 1,85 (шанси нижче 54%), то тут ви явно не заробите. Адже звичайний показник для рівного результату коливається в межах від 2 до 3.

Яку букмекерську контору вибрати для ставок
Зверніть увагу і на широту асортименту відкритих для ставок спортивних подій. Чим довше список доступних матчів, тим реальніше зробити вдалий вибір.

Що стосується злободенного питання про поповнення і виведення коштів, то чим більше популярних платіжних систем використовує БК, тим простіше буде налагодити фінансовий оборот. Знайдіть в офіційних правилах інформацію про терміни введення і виведення коштів. Дізнайтеся також, які формальні причини можуть привести до блокування аккаунта і куди після цього діваються гроші з депозиту.