Як вибрати Хостинг

12-11-2019
Картинки по запросу Як вибрати Хостинг

Хостинг – це місце, де зберігається і працює веб – сайт. Можливо, швидко, а можливо, і повільно.
Послуга хостингу увазі оренду ресурсів сервера: процесорної потужності, оперативної і дискової пам’яті.
Крім надання ресурсів, хостер (постачальник послуги) виконує технічне обслуговування.
Офіс потрібен для того, щоб команда співробітників могла комфортно та ефективно виконувати свою роботу, а дата – центр потрібен для максимально комфортної та продуктивної роботи серверів. Також хочемо вам порекомендувати https://cityhost.ua/

Отже, поширені дві основні проблеми: бажання знайти хостинг дешевше (а то й взагалі безкоштовно) і взяти сервер в оренду відразу.
Безкоштовних хороших хостингів не буває за визначенням. Вибравши такий варіант, ви ризикуєте під час рекламної кампанії виявити, що сайт або не працює, або ви взагалі втратили контроль над ним. Ще 200 Мбайт від’їсть «движок» інтернет – магазину.
Всі числа краще округляти в б. більшу сторону – з запасом, адже якщо ресурси закінчаться, сайт перестане працювати.

Коли сайт переростає віртуальний хостинг, варто задуматися про використання Virtual Private Server (VPS) – віртуального сервера.
Що трапиться, якщо вийде з ладу жорсткий диск, на якому знаходиться сайт. Дані не пропадуть, але, швидше за все, якийсь час сайт буде недоступний. А якщо на сайт прийде відразу багато людей.
Очевидно, по досягненні ліміту ресурсів він перестане працювати або буде сильно гальмувати. Ці проблеми допомагає вирішити хмарний хостинг.
Якщо у віртуальному хостингу і VPS використовуються ресурси одного сервера, то хмарний хостинг покладається на ресурси розподілених серверів.
Якщо треба додати ресурсів, то і з цим не виникає проблем.
Хмарний хостинг підходить в тих випадках, коли потрібні висока надійність і масштабованість.

В першу чергу – на аптайм: він вимірюється у відсотках і показує, скільки часу в день сервер доступний. Показник аптайма не повинен бути нижче 99, 7% (приблизно добу простою в рік).
Другий ключовий показник – техпідтримка, що працює в режимі 24/ 7». Якщо щось трапиться, її фахівці стануть першою допомогою сайту.